Haber Detayı
20 Ekim 2021 - Çarşamba 09:43
 
ZİRAAT ODASINDAN MUHTARLARA KAHVALTI
Kemalpaşa Ziraat Odası Başkanlığı, 19 Ekim Muhtarlar günü dolayısıyla Nazarköy’de bir kahvaltı programı düzenledi.
KEMALPAŞA Haberi
ZİRAAT ODASINDAN MUHTARLARA KAHVALTI

Kahvaltıya Kemalpaşa Kaymakamı Musa Sarı, Cumhuriyet Başsavcısı Cüneyt Sanıvar, Kemalpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Arzu Külahcıoğlu Altıntoz, İlçe Emniyet Müdürü Hasan Öztürk, İlçe Jandarma Komutanı j. Yzb. Halil Yaşar Güzel, İlçe Müftüsü Necati Topaloğlu, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Hüseyin Çakar, Kaymakamlık Yazı İşler Müdürü Sinan Doğruyol ve Kemalpaşa’da görev yapan muhtarlar katıldı.

 

19 Ekim Muhtarlar günü dolayısıyla Kemalpaşa’da görev yapan muhtarlarla bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Kemalpaşa Ziraat Odası Başkanı Bülent Oray “davetimize icabet eden herkese teşekkür ederim. Pandemiden dolayı yaklaşık 2 yıldır bir arada olamadık.  Ziraat Odası olarak her zaman yanınızda olduğumuzu sizler de biliyorsunuz.  Bu hastalığın olmadığı daha sağlıklı günlerde de daha iyi hizmetler vermek için elimizden geleni yapacağız” dedi.

 

Toplantıda konuşan Kemalpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Arzu Külahcıoğlu Altıntoz “sahalarda, alanlarda her zaman birlikte olduğumuz kıymetli muhtarlarımızla bu vesile ile yeniden bir arada olduğumuz için keyifliyiz. Muhtarlarımız bizim baş taçlarımız. Belediye sizin hizmetinizde. Elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Muhtarlar gününüz kutlu olsun. İyi ki varsınız” dedi.

 

19 Ekim Muhtarlar günü dolayısıyla Muhtarların gününü kutlayan Kemalpaşa Kaymakamı Musa Sarı “ Muhtarlarımız bizim en yakın çalışma arkadaşlarımız. Muhtarlarımız, sorumluluğu birlikte paylaştığımız, yerel demokrasinin en eski temsilcileridir. Mahallelerimizde bizim elimiz, ayağımız. Biz böyle bakıyoruz.  Bu kahvaltıyı organize eden Ziraat Odası Başkanlığına teşekkür ediyoruz. Muhtarlarımız mahallelerde öncelikle huzurun, güvenin ve asayişin temininde en güvenilen, halkın seçtiği kişiler.  Ondan sonra da mahallelerdeki yatırımların takipçisi, vatandaşın iş ve işlemlerinin takipçisi, güvenilen kişilerdir. Biz muhtarlarımızın ne kadar kıymetli olduğunu bilerek hareket etmeye çalışıyoruz.  Hem kurumlarımızda hem de sahaya giden personelimize her zaman muhtarlarımızda mutlaka istişare içerisinde olunmasını söylüyoruz. Çünkü sizlerin görüşleri bizim için çok önemli. Yapılacak yatırımların nasıl daha verimli olacağını sizler zaman zaman bizden daha iyi bilip yönlendirebiliyorsunuz. Muhtarlık müessesi son yıllarda daha da önem kazandı. Özlük haklar konusunda da çok önemli mesafeler kat edildi.  Muhtarlarımız her zaman her şeyin en iyisini hak ediyor. Önümüzdeki süreçte muhtarlarımız ile sürekli istişare olacağız. Birlikte yapacağımız her işin takipçisi olacağız” diye konuştu.  

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: ZİRAAT, ODASINDAN, MUHTARLARA, KAHVALTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı