Haber Detayı
06 Şubat 2020 - Perşembe 17:18
 
YILIN BAŞARILI GENÇ GİRİŞİMCİSİ ÖDÜLÜ EREN KURT’UN
İş hayatındaki başarılı girişimleri ile adını duyuran ve aynı zamanda Kemalpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Kurt’un oğlu olan Eren Kurt "Yılın Başarılı Genç Girişimcisi” ödülüne layık görüldü.
EKONOMİ Haberi
YILIN BAŞARILI GENÇ GİRİŞİMCİSİ ÖDÜLÜ EREN KURT’UN

İş hayatındaki başarılı girişimleri ile adını duyuran ve aynı zamanda Kemalpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Kurt’un oğlu olan Eren Kurt, Ege Bölgesi Sanayi Odası, İzmir Ticaret Odası ve İzmir Ticaret Borsası işbirliğiyle düzenlenen Başarılı Sanayi Kuruluşları Ödül Töreninde “Yılın Başarılı Genç Girişimcisi” ödülüne layık görüldü.

 

İZTO, EBSO ve İTB'nin vergi, döviz, ciro ve tescilde en başarılı üyelerinin ödüllendiği törene Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu ile birlikte Oda ve Borsaların başkanları ve iş insanları katıldı. 

 

İş Adamı Eren Kurt’a “Yılın Başarılı Genç Girişimcisi” ödülü, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu tarafından verildi.

 

2015 yılında İzmir’de kurduğu ve şu anda 3 ülkede 30 şubeye ulaşan “Pizza Locale” markasıyla girişimcilik serüvenine başlayan Eren Kurt, girişimlerini teknoloji alanında “Wingdom Tech” ile sürdürmüş ve 2019 yılının son aylarında girişimciler ile yatırımcıları buluşturacak son projesi “Thiscover Me” ile bir kuluçka merkezi kurarak, başta İzmir olmak üzere Türkiye’nin genç ve yetenekli beyinlerini ve onların projelerini desteklemek üzere adımlarını attı.

 

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: YILIN, BAŞARILI, GENÇ, GİRİŞİMCİSİ, ÖDÜLÜ, EREN, KURT’UN,
Yorumlar
Haber Yazılımı