Haber Detayı
31 Ocak 2020 - Cuma 16:17
 
UĞUR AVUKATLIK BÜROSU KEMALPAŞA’DA AÇILDI
1989 yılından bu yana serbest Avukat olarak çalışan Kemalpaşa Armutlulu Avukat Vedat Uğur’un sahibi olduğu Uğur Avukatlık Bürosu Kemalpaşa’da hizmete açıldı.
YAŞAM Haberi
UĞUR AVUKATLIK BÜROSU  KEMALPAŞA’DA AÇILDI

Açılış törenine Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, CHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Ahmet Cemil Balyeli, CHP Kemalpaşa Eski İlçe Başkanı Mehmet Ayçil ve davetliler katıldı.

 

Uğur Avukatlık Bürosunun açılışında konuşan Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı “Vedat arkadaşımız yıllarca Armutlu’da yaşamış, sonra hayatını İzmir’de sürdürmüş, orada Konak Belediyesi meclis üyeliği yapmış, bürosunu orada açmış ve ekmeğini orada kazanmış olan bir partili bir arkadaşımız. Kendisi artık Kemalpaşa’da hukuk bürosu açmaya karar vermiş. Hayırlısıyla burada ikamet edecek, işine de burada devam edecek. Kendisi İzmir Kemalpaşalı. Burada olması bizler içinde daha iyi olur diye düşünüyorum.  Ben kendisine açmış olduğu hukuk bürosunun hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum. Birbirimizi kollamak ve beraberce bu camiayı yüceltmek hepimizin görevi. İnşallah ailemiz daha fazla gelişir, birbirimize desteğimiz daha fazla olur. Hem siyasette olsun hem de Türkiyemiz’in demokrasinin gelişmesine katkı sağlamak aynı zamanda Kemalpaşamız’ı sosyal ve ekonomik olarak kalkındırmak, mümkün olduğu kadar çağdaş seviyeye getirmek hepimizin boynunun borcu. Bu uğurda mücadele vermemiz gerektiğine ben hazırım. Bende her türlü desteği vermeye de hazırım” dedi.  

              

Birçok firmaya hukuk danışmanlığı hizmeti veren Avukat Vedat Uğur, önceki yıllarda Armutlu ve Ören Belediyelerine Hukuk Danışmalığı hizmetleri vermişti. Bir önceki dönemde Konak Belediyesi CHP Meclis Üyeliği ile Hukuk ve İmar Komisyonu Başkanlıkları yapan Avukat Vedat Uğur, Kemalpaşa’da açılışı gerçekleştirilen Uğur Avukatlık Bürosu ile avukatlık hizmetlerini devam ettirecek.

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: UĞUR, AVUKATLIK, BÜROSU, , KEMALPAŞA’DA, AÇILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı