Haber Detayı
27 Ekim 2020 - Salı 12:07
 
SAĞLIKLI GÜZELLİĞİN ADRESİ ESSİ KEMALPAŞA
2013 yılından bu yana Kemalpaşalı bay ve bayan müşterilerine güvenle hizmet veren Kemalpaşa Essi Güzellik-Estetik-Kozmetik-Eğitim Merkezi sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek kendisini yenilemeye devam ediyor.
ESNAF Haberi
SAĞLIKLI GÜZELLİĞİN ADRESİ ESSİ KEMALPAŞA

Güzellik ve estetik alanında Kemalpaşa’da ilk açılan işletmelerden birisi olan ESSİ, 8 yıldan bu yana Kemalpaşalı bay ve bayanlara hizmet vermeyi sürdürüyor. Gelişen teknoloji ve cihazları sürekli olarak takip edip sektörün hızını takip edinmeyi ilke edinen firma yenilikleri Kemalpaşalılar ile buluşturmayı sürdürüyor. 

 

“LAZER EPİLASYONDA CİHAZ KALİTESİ ÇOK ÖNEMLİ”
Kemalpaşa Essi Güzellik-Estetik-Kozmetik-Eğitim Merkezi olarak 8 yıldan bu yana Kemalpaşalılara en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmalarını sürdürdüklerini belirten ESSİ Kemalpaşa Müdürü Arzu Karadeniz lazer uygulamaları konusunda bilgi verdi. Lazer uygulamalarında cihazın türünün çok önemli olduğunu söyleyen Çalışkan “Piyasada çok fazla lazer cihazı var. Biz orijinal “Alma” marka lazer cihazı kullanıyoruz. Buz başlıklı diode lazer kullanıyoruz. Bu cihaz kıl köklerini yakarak değil kurutarak yok ediyor. Bu cihazın önemli bir teknolojisi. Zaten Alma markası buz başlıklarının yaratıcısı olan firmadır. Piyasada çok sayıda lazer markası var. Lazer Epilasyon paketlerini genelde 12 seans, 20 seans olarak satarlar. Ama bizim paketlerimiz 6 seanstır. Biz 6 seansta cihazımız sayesinde çok güzel sonuçlar elde ediyoruz” dedi. 

 

“KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ”
Ağırlıklı olarak lazer, cilt bakımı,  kirpik lifting, Kemalpaşa'da tek olan medikal ayak bakımı işlemlerini yaptıklarını belirten ESSİ Kemalpaşa Müdürü Arzu Karadeniz “Bu işlemler sirkülasyonu çok olan hizmetlerimiz. Bizim zaten 8 yıllık bir tecrübemiz var. 8 senedir burada olmanın güvencesi ile Kemalpaşalı hanımlar tarafından tercih ediliyoruz. ESSİ Kemalpaşa’da alanlarında deneyimli ve uzman arkadaşlarımız ile hizmet veriyoruz. Hem teknoloji anlamında hem de uzmanlık anlamında konularına çok hâkimler. Müşterilerimizin güvenini kazanmak ve onu devam ettirerek sürekli hale getirmek en büyük prensiplerimizden birisi. Koşulsuz müşteri memnuniyeti her işletmede olduğu gibi bizimde misyonlarımızdan. Biz, ESSİ’ye gelen müşterilerimizin çok iyi bir şekilde kaliteli hizmetini alıp buradan mutlu bir şekilde çıkmasını istiyoruz. Biz ESSİ Kemalpaşa’da müşterilerimize çok samimi bir ortam oluşturduk. Gelen müşterilerimizle kahvemizi içiyoruz, bir sıkıntıları varsa sohbet ediyoruz, onları sakinleştiriyoruz. Bir manikür yaptırayım da sohbet edelim diye gelen müşterilerimiz var. Kemalpaşalı hanımlarla çok güzel bir uyum yakaladık diyebilirim” dedi.  

ESSİ Kemalpaşa olarak pandemi sürecinde de gerekli tedbirleri aldıklarını ifade eden Çalışkan “Biz önce kendimizi korumalıyız ki gelen müşterilerimizi de koruyabilelim. En başta bu bilinç ile hareket ediyoruz. Maske kullanımına çok önem veriyoruz. HES Kodu ile çalışmaya başladık. Ozon ile dezenfeksiyon uygulamasını her gün yapıyoruz. Aslında pandemi de bizim için farklı olan tek şey maske oldu. Biz zaten güzellik salonu olarak son derece hijyenik çalışma zorunluluğu olan işletmelerden biriyiz” diye konuştu.

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: SAĞLIKLI, GÜZELLİĞİN, ADRESİ, ESSİ, KEMALPAŞA,
Yorumlar
Haber Yazılımı