Haber Detayı
21 Eylül 2021 - Salı 12:51
 
RG, TEMİZLİK İŞİNDE DE İDDİALI
Gıda, temizlik, plastik, ambalaj toptan ve perakende satış mağazası ile Kemalpaşa’da hizmet veren RG Gıda, temizlik sektörüne adım attı. Firma bünyesinde kurduğu ekip ile tüm temizlik hizmetleri için profesyonel çözümler sunuyor.
ESNAF Haberi
RG, TEMİZLİK İŞİNDE DE İDDİALI

TÜM TEMİZLİK İŞLERİNDE PROFESYONEL ÇÖZÜM


Uzun zamandır toptan ve perakende satış mağazası ile Kemalpaşalılara hizmet verdiklerini belirten RG Gıda Temizlik Plastik Ambalaj’ın sahibi Fatih Ünal firma bünyesinde yeni bir iş kolu oluşturduklarını belirterek “tüm temizlik hizmetlerinde profesyonel çözümler sunuyoruz. RG temizlik olarak bireysel ve kurumsal temizlik hizmetlerinde uzmanlaşmış kadro ve ekipmanımızla temizlik hizmetlerini zamanında teslim ve yüzde 100 memnuniyetle gerçekleştiriyoruz. İnşaat sonrası temizlik, ofis temizliği, apartman temizliği, villa temizliği, otel temizliği, dış cephe temizliği ile hizmet vermekteyiz” dedi.

 

En iyi markaların en uygun fiyatta toptan fiyatına perakende satış yaptıklarını de söyleyen Fatih Ünal “ Temizlik ürünleri, gıda, ambalaj, bakliyat, plastik, medikal malzemeler, maske, dezenfektan gibi ürünlerin en iyi markalarını en uygun fiyata toptan ya da perakende olarak sunan RG, Esnaf, fabrika, okul ve hastanelere toptan fiyatına satış yapmaktayız. Kemalpaşa Ansızca yolundaki mağazamızda toptan alışverişin yanı sıra kapıda teslimat seçeneğiyle müşterilerimize hizmet veriyoruz” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: RG,, TEMİZLİK, İŞİNDE, DE, İDDİALI,
Yorumlar
Haber Yazılımı