Haber Detayı
20 Ocak 2021 - Çarşamba 13:35
 
RG GIDA TEMİZLİK PLASTİK AMBALAJ
RG Gıda-Temizlik-Plastik-Ambalaj, esnaf, fabrika, okul ve hastanelere toptan fiyatına satış yapıyor. Kemalpaşa’da hizmet veren mağazadan toptan alışveriş yapılabildiği gibi kapıda teslimat seçeneği de sunuluyor.
ESNAF Haberi
RG GIDA TEMİZLİK PLASTİK AMBALAJ

Temizlik ürünleri, gıda, ambalaj, bakliyat, plastik, medikal malzemeler, maske, dezenfekten gibi ürünlerin en iyi markalarını en uygun fiyata toptan yada perakende temin edebileceğiniz, RG Gıda Kemalpaşa Ansızca yolunda hizmet veriyor.

 

RG Gıda Temizlik Plastik Ambalaj’ın sahibi Fatih Ünal, en iyi markaların en uygun fiyatta toptan fiyatına perakende satış yaptıklarını söyledi. Ünal, “Uzun yıllardır bu sektörde hizmet veriyoruz. Esnaflar, lokantalar, fabrika, okul ve hastanelere toptan satış yapmaktayız. Kemalpaşa’da bulunan mağazamızda tüm ürünlerimiz mevcut. Burada istenilen ürünleri anında teslim ediyoruz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda servis ağımız ile istedikleri yere ürünlerini ulaştırabiliyoruz. Kurum ve işyerlerinin yanı sıra, evlere de toptan fiyatına satışımız bulunmakta. Koranavirüs nedeniyle kısıtlamaların olduğu bu zor günlerde, ev ve iş yerlerine gıda ve temizlik ürünlerinin güvenle temin edilebileceği bir adresiz. Marketlerde bulunan ürünlere ambalaj fiyatı da ekleniyor.  Aile ve iş yeri bütçesini daha ekonomik hale getiren tedarikçi bir mağazayız. Pazarlamadan sipariş almaya kadar her adımda uzman kadromuzla hizmet veriyoruz” dedi.

Sekiz Eylül Mahallesi 134 Sokak No: 39/A Kemalpaşa İzmir - 0232 878 82 00

 

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: RG, GIDA, TEMİZLİK, PLASTİK, AMBALAJ,
Yorumlar
Haber Yazılımı