Haber Detayı
16 Aralık 2019 - Pazartesi 16:19
 
OSMAN GENCAY SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
Tedavi gördüğü hastanede dün yaşamını yitiren Kemalpaşa Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Osman Gencay son yolculuğuna uğurlandı.
YAŞAM Haberi
OSMAN GENCAY SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Uzun bir süre ilik kanseri tedavisi gören ve bu hastalığı yenen Kemalpaşa Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Osman Gencay (71)  zatürre sebebiyle tedavi gördüğü hastanede dün yaşamını yitirmişti. 

 

Osman Gencay'ın cenazesi bugün ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazı sonrası Kemalpaşa Mezarlığında toprağa verildi. Ceneza törenine CHP Eski Milletvekili Mehmet Ali Susam,  Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu, Kemalpaşa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Temel Küçük,Şöförler Odası Başkanı Ali Katı, çok sayıda Kemalpaşalı ile merhumun yakınları ve sevenleri katıldı. 

 

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu Osman Gencay'ın hayatı boyunca ulaşım sektörüne çok emekleri geçtiğini ifade ederek kaybından dolayı yaşadığı üzüntüyü dile getirdi. 

 

Kemalpaşa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Temel Küçük ise yıllardan beri beraber mesai yaptıkları Osman Gencay'ın Şoför camiasına ve Kemalpaşa'ya büyük katkı ve emekleri olduğunu belirterek, "oda başkanımızı kaybetmiş olmanın derin üzüntüsü içerisindeyiz" dedi. 

 

Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına ve sevenlerine baş sağlığı diliyoruz. 

 

 

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: OSMAN, GENCAY, SON, YOLCULUĞUNA, UĞURLANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı