Haber Detayı
18 Ocak 2022 - Salı 09:41
 
NİZAMETTİN YILMAZ TEŞKİLATLA BULUŞTU
İyi Parti Kemalpaşa İlçe Teşkilatı birlik beraberlik kahvaltısı düzenledi. Kahvaltıya davet edilen yerel basın mensuplarının da 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlandı.
KEMALPAŞA Haberi
NİZAMETTİN YILMAZ TEŞKİLATLA BULUŞTU

Kemalpaşa Belediyesi Park Orman tesislerinde düzenlenen kahvaltıda bir araya gelen İYİ Parti İlçe Başkanı Nizamettin Yılmaz, ülke gündemi ve Kemalpaşa ile ilgili görüşlerini paylaştı.

 

2022 yılının İYİ’ler ailesinin yılı olması temennisinde bulunan İYİ Parti Kemalpaşa İlçe Başkanı Nizamettin Yılmaz “ ilçe kongremizin üzerinden 2 yıl geçti. Mazbatamızı almamızın ardından tüm dünyayı etkisi altına alan bir pandemi ile karşı karşıya kaldık. Pandeminin getirdiği yasaklarla birlikte partimizi açamadık, üye kayıtlarımızı dolu dolu gerçekleştiremedik. Pandemi sürecinin yavaşlaması ile beraber çalışmalarımıza hız verdik. Kapılarımızı tüm vatandaşlarımıza açtık. Biz İYİ Parti olarak erken seçim istiyoruz. İlçe Teşkilatı olarak yapılacak olan seçimlere her daim hazırız. Mahalle ve sandık başkanlarımızın atamalarını yaptık. Hedefimiz öncelikle parlamenter sistemi yeniden oluşturup, 2024 yerel seçimlerine hazırlığımızı yaparak seçime gitmek istiyoruz. Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik sıkıntılar ortada. Bir an önce seçim olmalı ve basiretsiz iktidarın gitmesi lazım. İYİ Parti’nin oy oranı yüzde 24’lerin 25’lerin üzerinde. Ben inanıyorum ki tek başımıza iktidara geleceğiz. İzmir’den her iki bölgeden dört milletvekili kesin, beşi de zorlayacağız. 1 oy 1 oy toplayarak, kazanacağız. Herkesi kucaklayarak büyüyeceğiz. İYİ Parti’nin adayı Kemalpaşa’dan çıkacak ve içimizden biri çıkacak. Şuanda ne belediye başkanımız belli ne de meclis üyemiz belli, zamanı gelince konuşulacak şeyleri erkenden konuşulmasının bir manası yok. Bizim ilk hedefimiz önümüzde ki genel seçimler. Millet İttifakının adayını Cumhurbaşkanı yapmak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. 13. Cumhurbaşkanı Millet İttifakından olacak. Yönetim kurulumuz aslanlar gibi görevinin başındadır.  Hiçbir eksiğimiz gediğimiz yoktur. Siyaset, partinin içinde yapılır, buyursun gelsinler partimize. Şuanda bir kongre yok, hatta belediye başkanlığına kadar da kongre olma ihtimali yok. Bunu ben söylemiyorum, genel merkez söylüyor. Genel merkezin, ilin bizden tek isteği var üye, üye, üye. Bol bol üye yapıp vatandaşa ulaşmamız gerekli. Göreve geldiğimiz süreden bu yana kadın kollarımız yoktu. Kadınlarımız siyasette çok önemli. Işık Şen Bilgi’yi Kadın Kolları başkanımız yaptık. Gençlik Kolları Başkanımızda Enes Kırkpınar. İlçe teşkilatımızda var. Hep beraber yola çıktık yürüyoruz. Yol arkadaşlarımın benden geride kalmasını istemiyorum. Biz hep yan yana el ele yürüyoruz. Hepimiz dava arkadaşıyız. Biz siyaseti bayrağımız için ülkemiz için, vatanımız için geleceğimiz için, Atatürk’ün bize emanet ettiği Cumhuriyet için yapıyoruz. Bu çıktığımız bu kutlu yolda hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: NİZAMETTİN, YILMAZ, TEŞKİLATLA, BULUŞTU,
Yorumlar
Haber Yazılımı