Haber Detayı
09 Aralık 2019 - Pazartesi 10:18
 
NAZAR GAYRİMENKUL’DEN YENİ YILDA EV ALANA BEYAZ EŞYA
Kemalpaşa’da faaliyet göstermekte olan Nazar Gayrimenkul yeni yılda ev alan müşterilerine beyaz eşya hediye edecek. Yatırım Danışmanları Metin Aras ve Engin Karakaya 1 Ocak 2020 itibariyle başlayacak olan “Ev alana beyaz eşya kampanyasının” 15 Mart 2020 tarihine kadar süreceğini söylediler.
EKONOMİ Haberi
NAZAR GAYRİMENKUL’DEN YENİ YILDA EV ALANA BEYAZ EŞYA

1996 yılından bu yana Kemalpaşalılara gayrimenkul ve yatırım danışmanlığı hizmeti veren Nazar Gayrimenkul Yatırım, 2020 yılında ev alacak olan müşterilerine yönelik Beyaz Eşya Kampanyası başlattı.

 

Gayrimenkul ve yatırım danışmanlığı alanında Kemalpaşa’da marka haline geldiklerini ifade eden Nazar Gayrimenkul Yatırım Danışmanı Engin Karakaya, sektörde 23 yıldan bu yana hizmet vermekte olduklarını belirtti. Karakaya  “konut, arsa, depo, fabrika binası, kiralık ev ve iş yeri gibi birçok gayrimenkul alanında hizmet vererek müşteri ağımızı büyüterek sayısız işler yaptık. 2020 yılı itibariyle ev sahibi yaptığımız müşterilerimize bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve televizyon gibiçeşitli hediyeler vereceğiz. Bizi tercih ederek ev sahibi olmak isteyen müşterilerimiz ile birlikte beyaz eşya mağazalarına giderek ihtiyaçları olan eşyaları birlikte alacağız. Ailemiz olarak gördüğümüz müşterilerimizin ev hediyelerini alarak onlara biraz daha destek olabilmek adına böyle bir kampanya düzenledik. Müşterilerimizin memnuniyeti ve mutluluğu bizim için her şeyden önemli. Onların mutluluğu bizleri daha da mutlu kılıyor” dedi.

 

Sektörün öncü kuruluşlarından Nazar Gayrimenkul’un Yatırım Danışmanı Metin Aras kendilerine danışan müşterilerine en doğru yatırım seçeneklerini sunduklarını belirterek “ Nazar Gayrimenkul olarak uzun soluklu bir geçmişimizin olmasından dolayı bölgemizi çok iyi tanıyoruz. Yatırım açısından elimizde çok değerli gayrimenkuller mevcut. Sanayi arsaları, fabrikalar, konut arsalar, konut ve işyerlerini danışanlarımızın ihtiyaçlarına göre belirleyip onlar için en doğru yönlendirmeleri yapıyoruz. En doğru yeri en uygun şekilde, bir günde teslim ediyoruz” dedi.

 

NAZAR GAYRİMENKUL YATIRIM DANIŞMANLIĞI

Metin Aras: 0 532 493 98 01 - Engin Karakaya: 0 507 247 47 31
Ofis: 0 232 878 55 95  - İzmir Cd. No:19 Kemalpaşa/ İzmir

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: NAZAR, GAYRİMENKUL’DEN, YENİ, YILDA, EV, ALANA, BEYAZ, EŞYA, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı