Haber Detayı
16 Mayıs 2022 - Pazartesi 10:06
 
MHP KEMALPAŞA’DA ADIM ADIM 2023 TOPLANTISI
Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli’nin talimatıyla Türkiye genelinde düzenlenen Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantılarına Kemalpaşa’da devam edildi. Milliyetçi Hareket Partisi tarafından Kemalpaşa Kültür Merkezinde düzenlenen toplantıya katılım yoğun oldu.
SİYASET Haberi
MHP KEMALPAŞA’DA ADIM ADIM 2023 TOPLANTISI

 

Toplantıya MHP İzmir Milletvekili ve  Genel sekreter Yardımcısı  Tamer Osmanağaoğlu, MHP İzmir Milletvekili  Prof. Dr. Hasan Kalyoncu, MHP Mdk üyesi Cemil Yavuz, MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, Ülkü Ocakları İzmir İl Başkanı Soner Erkan Yıldız, Ak pParti Kemalpaşa İlçe Başkanı Mustafa Baş, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

GÖZÜTOK ‘’CUMHUR İTTİFAKI TÜRKLÜĞÜN PARLAYAN YILDIZIDIR’’

İlçe başkanlığı tarafından gerçekleştirilen toplantıda açılış konuşmasını yapan MHP Kemalpaşa ilçe Başkanı Mustafa Gözütok ‘’Kemalpaşa’da Milliyetçi Hareket Partisi İlçe teşkilatı olarak yaptığımız çalışmalar sonucunda Kemalpaşa son genel ve yerel seçimlerde oy yüzdesi en iyi olan ilçelerin başında gelmekte. Bu sonuçlar liderimizin ve genel merkezimizin emrinde, teşkilatımızın çizdiği çerçevenin  dahilinde vermiş olduğumuz mücadelenin sonucudur. İlçe teşkilatımız aktif yapısıyla 50 mahalle ve bölge temsilcileriyle her an her şartta parti faaliyetlerimizi sürdürmektedir. Köy ve mahallerimizin ihtiyaçları insanlarımızın dilek ve beklentileri yönünde her an hizmete hazır olan ilçe teşkilatımız 365 gün  24 saat hemşerilerimize hizmet vermektedir. Atatürk ve Başbuğ Türkeş’ten sonra Türk siyasi tarihinin iki büyük lideri Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Liderim Devlet Bahçeli Beyefendiler Cumhuriyet tarihimizin iki önemli siyasi adımını atmışlar Cumhur ittifakını kurmuşlardır. Cumhur İttifakı her şeyden önce milli birlik ve bütünlüğümüzün teminatı, Vatanımızın, Milletimizin ve Cumhuriyetimizin en güçlü dayanağı ve geleceğimize vurulan birlik mührümüzdür. Cumhur ittifakı Türk Milletinin 2023 lider Ülke Türkiye hareketinin son buluşma noktası ve son yeminidir. Cumhur ittifakı Türklüğün parlayan yıldızı, mazlumların sığınağı ve yüreği Vatan sevdasıyla dolu olanların kalpgahıdır. Ne mutlu bizlere ki, böylesine mukaddes böylesine kutlu ve böylesine anlamlı bir davanın savunucuları ve neferleyiz. Liderimiz Devlet Bahçeli beyefendinin izinde, genel merkezimizin emrindeyiz. ’’dedi.

 

VEYSEL ŞAHİN ‘’ TÜRK MİLLİYETÇİLERİ HAZIR’’

Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantısında bir konuşma yapan  MHP İzmir il Başkanı Veysel Şahin18 Haziran 2023 seçimlerine  Türk Milliyetçilerinin hazır olduğu dile getirerek sözlerine şöyle devam etti. ’’Vatana sahip çıkmanın domates, salatalıktan daha önemli olduğunu aylardır naklen izlediğimiz Rusya-Ukrayna savaşında görmekteyiz. Batının ikiyüzlülüğünü ibretle izliyoruz. Vatanı domates pahalandı diye CHP-HDPKK ve İP’çilerin insafına mı bırakacağız. Bugünden başlamak üzere 18 Haziran 2023’te yapılacak seçimlere kadar bütün gerçekleri etrafımıza bıkmadan, usanmadan anlatmaya devam edeceğiz. El ele vereceğiz, çalışacağız, ter dökeceğiz, izah edeceğiz. İzmirli Türk milliyetçileri hazır, İzmir Kemalpaşa İlçe Teşkilatı hazır, İzmir il teşkilatımız hazırdır.’’ dedi

 

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: MHP, KEMALPAŞA’DA, ADIM, ADIM, 2023, TOPLANTISI,
Yorumlar
Haber Yazılımı