Haber Detayı
20 Şubat 2020 - Perşembe 21:34
 
MESLEKTAŞ AVUKATLAR GÖRKEMLİ BİR DÜĞÜNLE İLE EVLENDİ
Kemalpaşa Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ali Katı’nın kızı ilçemizin tanınmış Avukatlarından Neslihan Katı, meslektaşı Ahmet Hasırcı ile bir ömür boyu mutluluğa evet dedi.
YAŞAM Haberi
MESLEKTAŞ AVUKATLAR GÖRKEMLİ BİR DÜĞÜNLE İLE EVLENDİ

Kemalpaşa’nın yakından tanıdığı Katı ailesinin biricik kızı Avukat Neslihan Katı, meslektaşı Avukat Ahmet Hasırcı ile hayatını birleştirerek bekârlığa veda etti.

 

Neslihan Katı ve Ahmet Hasırcı çiftinin nikâh merasimi 15 Şubat Cumartesi günü Karşıyaka Evlendirme dairesinde gerçekleştirildi. CHP İzmir eski milletvekili Mehmet Ali Susam,  İzmir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu ve İş adamı Haldun Hasırcı’nın şahitliğinde kıyılan nikâhta çiftler bir ömür boyu mutluluğa evet dediler.

 

Gündüz gerçekleştirilen nikâh merasiminin gecesinde ise görkemli bir düğün töreni yapıldı. Gelin Neslihan Katı’nın annesi Yıldız ve babası Ali Katı ile Damat Ahmet Hasırcı’nın annesi Berrin ve babası Cüneyt Hasırcı düğün törenine gelen misafirleri kapıda karşılayarak tek tek ilgilendiler. Düğüne siyaset, iş dünyasından birçok ismin yanı sıra oda başkanları ile çok sayıda davetli katıldı.

 

İki kız evlada sahip olduğunu söyleyen Kemalpaşa Şoförler ve Otomobilciler Oda Başkanı Ali Katı küçük kızı Neslihan’ın mürüvvetini görmekten duyduğu mutluluğu dile getirdi. Katı “Kızım Neslihan ve damadın Ahmet’e bir ömür boyu mutluluklar diliyorum. Evlatlarımızın düğün töreninde bizleri yalnız bırakmayarak davetimize icabet eden tüm eş, dost, akraba ve yakınlarımıza teşekkür ederiz” dedi.

 

Neslihan- Ahmet Hasırcı çifti ise mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan ailelerine, meslektaşlarına, büyüklerine ve arkadaşlarına teşekkürlerini iletti.

 

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: MESLEKTAŞ, AVUKATLAR, GÖRKEMLİ, BİR, DÜĞÜNLE, İLE, EVLENDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı