Haber Detayı
06 Temmuz 2021 - Salı 09:47
 
KÜLAHCIOĞLU AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ
Pınar ve Cihan Külahçıoğlu’nun biricik oğulları Orhan Berke sünnet düğünüyle delikanlılığa ilk adımını attı.
YAŞAM Haberi
KÜLAHCIOĞLU AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

Kemalpaşa’da eğlence ve düğün sektörünün tanınmış ismi orkestracı Cihan Külahcıoğlu’nun biricik oğlu Orhan Berke’nin sünnet töreni Diler Garden Kır Düğün Salonunda gerçekleştirildi. Törene Külahcıoğlu ailesinin çok sayıda yakını ve sevenleri katılım sağlarken, törende iş ve siyaset yaşamından da birçok isim vardı. Sünnet merasimi öncesinde yemekli mevlit-i şerif okutuldu. Ardından düzenlenen sünnet düğününde sünnet çocuğu Orhan Berke, Külahcıoğlu ailesi ve davetliler doyasıya eğlendi.

 

Sünnet çocuğunun annesi Pınar, Babası Cihan ve ablası Ece Külahcıoğlu katılım sağlayan davetliler ile tek tek ilgilendi. Sünnet çocuğu Orhan Berke, törenin ilk bölümünde Profesyonel Efe ekibiyle birlikte sahneye çıkarak töreni başlattı. Anne Pınar ve Baba Cihan Külahçıoğlu, oğullarının bu özel gününde sünnet törenine katılan tüm misafirlere teşekkür etti.

 

Cihan Külahçıoğlu, “oğlumuz Orhan Berke’nin sünnet düğünün de yakınlarımız ve sevenlerimiz ile hep beraber olduk. Allah askerliğini ve damatlığını da görmeyi nasip etsin. Sünnet törenimize katılan, katılamayan herkese teşekkür ediyoruz. Yıllardır eğlence sektöründe hizmet vermekteyim. Hep eğlendiren taraf olduk. Bugünde kendi düğünümüzü yaşamak nasip oldu.  Yakınlarımız, sevdiklerimiz ve dostlarımız ile birlikte güzel bir gece geçirdik. Mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan herkese şükranlarımı sunuyorum. Her günümüz keyif ve sağlıkla geçsin” dedi.

 

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: KÜLAHCIOĞLU, AİLESİNİN, MUTLU, GÜNÜ,
Yorumlar
Haber Yazılımı