Haber Detayı
08 Temmuz 2020 - Çarşamba 10:59
 
KOSBİ’DEN İZMİR’İN YENİ VALİSİ KÖŞGER’E ZİYARET
Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi (KOSBİ) yönetimi, yeni göreve başlayan İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
SANAYİ Haberi
KOSBİ’DEN İZMİR’İN YENİ VALİSİ KÖŞGER’E ZİYARET

Ziyarette KOSBİ Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Porsuk, KOSBİ Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erol Diren, KOSBİ Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Eren ile KOSBİ Bölge Müdürü Cüneyt Öztürk yer aldı.

 

KOSBİ Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Porsuk, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger’in başarılı bir çalışma dönemi geçirmesini dilediklerini belirterek, “Aynı zamanda KOSBİ Müteşebbis Heyet Başkanımız olan İzmir Valiliği makamına yeni tayin olan Yavuz Selim Köşger’e başarılar diledik ve KOSBİ hakkında kendisine bilgilendirmelerde bulunduk” dedi.

 

İzmir’in en önemli OSB’lerinin başında gelen Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nin (KOSBİ)  500’ü aşkın faal firması, 27 bine yakın istihdamı, 7 milyar dolarlık ticaret hacmiyle ülke ekonomisine önemli bir katma değer sağladığını söyleyen KOSBİ Başkanı Porsuk, “Müteşebbis Heyetimizin başkanı her zaman İzmir Valisi’dir. Bu anlamda valimiz Yavuz Selim Köşger’e nezaket ziyaretinde bulunarak KOSBİ hakkında kısa bir bilgilendirme yaptık. Önümüzdeki süreçte daha kapsamlı bir bilgilendirmeyi müteşebbis heyet toplantımızda yapacağız. Yeni valimize başarılar diliyoruz” diye konuştu.

 

İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek KOSBİ yönetimine teşekkür etti.

Kaynak: (Şiir) - Şiir İletişim Ajansı Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: KOSBİ’DEN, İZMİR’İN, YENİ, VALİSİ, KÖŞGER’E, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı