Haber Detayı
28 Ocak 2020 - Salı 13:43
 
KEMİAD’DAN ELAZIĞ’A YARDIM KAMPANYASI
Kemalpaşa Emlak Müşavirleri ve İş Adamları Derneği, Elazığ’da meydana gelen deprem sebebiyle zarar gören vatandaşlarımıza ulaştırılmak üzere yardım topluyor.
YAŞAM Haberi
KEMİAD’DAN ELAZIĞ’A YARDIM KAMPANYASI

Düzenledikleri yardım kampanyası hakkında bilgi veren KEMİAD Başkanı Ahmet İnce Kaymakamlık ve Emniyet Müdürlüğü izniyle gerçekleştirdikleri kampanyada toplanan yardımların imza karşılığı teslim alınacağını belirterek “ Elazığ ilimizde meydana gelen deprem nedeniyle zarar gören vatandaşlarımıza yönelik derneğimiz bir yardım kampanyası başlattık. Bu kapsamda deprem bölgesinde bulunan vatandaşlarımızın para, ev eşyası, soba, battaniye, gıda gibi oradaki vatandaşlarımızın işine yarayacak, onların yaşamlarını sürdürebilmeleri için gerekli ne varsa bu yardımları vatandaşlarımızın bizlere ulaştırmasını bekliyoruz. Yardımları Kaymakamlığımız ve Emniyet Müdürlüğümüzün izniyle yapıyoruz. Toplayacağımız yardımları imza karşılığı teslim alacağız ve Emniyet Müdürlüğümüz kanalıyla deprem bölgesine ulaştıracağız. Tüm Kemalpaşalıları bu kampanyaya destek olmaya davet ediyoruz” diye konuştu.

 

KEMİAD aracılığıyla yardımda bulunan isteyen vatandaşlar Kemalpaşa Çevre yolu üzerinde bulunan Kemalpaşa Emlak Müşavirleri ve İş Adamları Derneği Lokaline giderek imza karşılığında yardımlarını yapabilecekler.

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: KEMİAD’DAN, ELAZIĞ’A, YARDIM, KAMPANYASI,
Yorumlar
Haber Yazılımı