Haber Detayı
06 Haziran 2021 - Pazar 20:30
 
KEMALPAŞA’DA BİR GARİP HIRSIZLIK
Kemalpaşa 8 Eylül Mahallesinde 16 dairelik bir apartmandaki evlerin kapı tokmakları çalındı. Kapı tokmakları çalınan apartman sakinleri bu garip hırsızlık karşısında şaşkına döndü.
KEMALPAŞA Haberi
KEMALPAŞA’DA BİR GARİP HIRSIZLIK

Bir apartman sakininin kendi kapı tokmağının yerinde olmadığını fark etmesi üzerine diğer dairelerin kapılarını kontrol etti. Ancak sadece kendi kapısının değil apartmandaki diğer kapılarında tokmaklarının olmadığını gördü.

 

Olayla ilgili konuşan Apartman yöneticisi  “Bugün bir komşumuz kapı tokmağının olmadığını fark etmiş. Sonra kendi katındaki diğer kapılara da bakmış. Ancak onların da kapı tokmaklarının olmadığını görmüş. 16 dairemiz var. Birinde zaten önceden kapı tokmağı yokmuş. Kalan 15 dairenin 6 tanesinin kapı tokmağı çalınmış. Sanırım diğer kapılarınkileri sökememişler. Son kata hiç çıkmamışlar. Apartmanımızda ilk defa böyle bir şey yaşıyoruz. Sadece kapı tokmaklarımız çalışmış. Ayakkabılarımıza falan hiç dokunulmamış. Tüm kapı tokmaklarının aynı anda yok olması aklımıza hırsızlığı getiriyor. Gerçekten şaşkınlık verici bir olay. Apartman sakinleri olarak yaşanan bu olaya bir anlam veremedik” dedi.

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: KEMALPAŞA’DA, BİR, GARİP, HIRSIZLIK,
Yorumlar
Haber Yazılımı