Haber Detayı
13 Ocak 2022 - Perşembe 15:57
 
KAYMAKAM MUSA SARI, GAZETECİLERLE BİRARAYA GELDİ
Kemalpaşa Kaymakamı Musa Sarı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Kemalpaşa’da görev yapan gazetecilerle kahvaltıda bir araya geldi.
KEMALPAŞA Haberi
KAYMAKAM MUSA SARI, GAZETECİLERLE BİRARAYA GELDİ

Kemalpaşa Cake Fond’da düzenlenen kahvaltıya Kemalpaşa Kaymakamı Musa Sarı, İlçe Emniyet Müdürü Hasan Öztürk, İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Yüzbaşı Halil Yaşar Güzel, Kemalpaşa Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Sinan Doğruol ve ilçede görev yapan basın mensupları katıldı.
Gazetecilerin çok önemli bir kamu hizmetini verdiklerini belirten Kaymakam Sarı, "Gazetecilik, fedakârlık ve sorumluluk isteyen zor şartlarda yapılan önemli bir meslektir. Basın mensuplarımız ile gönül birliği içerisinde ilçemizi daha güzel yerlere taşıyacağız. Halkın haber alma hakkını sağlayan ve toplumun talep ve görüşlerini kamuoyuna yansıtma görevini üstlenen basın mensuplarımızın bu özel gününü en içten dileklerim ile kutluyorum" diye konuştu.
Kahvaltı ardından yapılan konuşmalar sonrasında Kaymakam Sarı, basın mensupları ile hatıra fotoğrafı çekilerek, basın mensuplarına günün anısına hediye takdiminde bulunuldu.
Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: KAYMAKAM, MUSA, SARI,, GAZETECİLERLE, BİRARAYA, GELDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı