Haber Detayı
06 Eylül 2021 - Pazartesi 13:45
 
"KAYMAKAM KIZILKAYA KEMALPAŞA'YA VEDA ETTİ"
İstanbul Sultanbeyli İlçesi Kaymakamlığına atanan Dr. Kemal Kızılkaya idaresinde olan personeller ile hükümet konağında bir araya gelerek vedalaştı.
KEMALPAŞA Haberi

5 yıldır ilçemizde görevde olan kaymakam Dr. Kemal Kızılkaya, bugün idaresinde olan personeller ile hükümet konağında bir araya gelerek vedalaştı. Kızılkaya "Görev sürem boyunca, ilçeye ve halkına yakışacak en iyi hizmetler adına elimizden gelen her şeyi yaptık, yapmaya çalıştık. Zaman veya imkanlar doğrultusunda gerçekleştiremediklerimizde elbette oldu. İyisiyle, kötüsüyle bir çok süreci vatandaşımızla, idaremizdeki birimlerimiz ile beraber kenetlenerek üstesinden geldik, yönettik. Görev süremiz boyunca toplumun her kesiminden herkese kapımız daima açık olmuştur. Zaman ve fırsatını buldukça vatandaşımızla, esnafımızla bir arada olduk. Güzel insanlar, güzel anılar kazandığım bu ilçeden yeni görevim için ayrılmış olsam da, gözümüz kulağımız ilçeden gelen güzel haberlerde olacak. Yeni görev yerimiz İstanbul'a yolu düşen vatandaşlarımıza, burada olduğu gibi kapımız ve telefonumuz daima açık olacaktır. Bu vesile ile tüm vatandaşlarımın haklarını helal etmelerini diliyorum, hepinizi Allah'a emanet ediyorum." dedi.
 
5 yıl boyunca ilçemize vermiş olduğu katkılardan ötürü Sayın Kızılkaya'ya teşekkürlerimizi sunar, devam eden kariyerinde başarılar dileriz.
Kaynak: Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: "KAYMAKAM, KIZILKAYA, KEMALPAŞA'YA, VEDA, ETTİ",
Yorumlar
Haber Yazılımı