Haber Detayı
14 Temmuz 2021 - Çarşamba 21:42
 
KARADENİZ ZÜCCACİYE YENİ MAĞAZASINDA
Kemalpaşa’da faaliyet gösteren Karadeniz Züccaciye, eski işyerlerinin karşısında açtıkları yeni mağazalarına taşındı. Hülya ve Ayhan Gökdemir’in işletmeciliğini yaptığı mağaza bol ürün çeşitleri ile yeni yerinde hizmet verecek.
ESNAF Haberi
KARADENİZ ZÜCCACİYE YENİ MAĞAZASINDA

Kemalpaşa’nın ilk züccaciye mağazalarından birisi olan Karadeniz Züccaciye 24 yılı aşkın süredir Kemalpaşalılara hizmet veriyor. Kaliteli ürün, bol çeşit, zamanında teslimat, güler yüzlü hizmet ve uygun ödeme koşulları ile Kemalpaşalıların sıklıkla tercih ettiği mağaza yeni yerinde de müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürecek.

 

Müşterilerine daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermek adına yenilenen mağazaları ile hizmet vermeye devam ettiklerini söyleyen Karadeniz Züccaciye’nin sahibi Ayhan Gökdemir, “mağazamız müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için artık yeni yerinde. 161 sokakta hizmet veriyorduk. Yine aynı sokaktayız. Yeni mağazamın eski mağazamızın hemen karşısında. Yenilenmeye ve modern bir dizayna ihtiyacımız vardı. Bu amaçla daha büyük ve modern dizayna sahip olan mağazamıza taşındık. Bu mağazamızda da yılların verdiği tecrübe ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimize devam edeceğiz.   Aradıkları ürünleri mağazamızdan temin eden müşterilerimize servis, garanti ve ödeme kolaylıkları sağlamaktayız. Ürün yelpazemiz oldukça geniş. Dünyaca ünlü markaların satışlarını yapmaktayız. Schafer, Arnica, Arzum, Taç, Çetintaş, FMS Çelik tencere, Paşabahçe markalarının tüm ürünlerinin satışı mağazamızda yapılmakta. Tencere, tava, mutfak gereçleri, çeyiz seti ürünleri, hediyelik eşya, mini elektrikli aletleri bir evin ihtiyacı olan tüm ihtiyaçlar her bütçeye uygun olarak mağazamızda bulunmakta. Kemalpaşa halkına daha iyi hizmet verebilmek adına yani bir girişimde bulunarak mağazamızı yeniledik. Yatırımlarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Kemalpaşalılara hizmet etmekten gurur duyuyoruz” dedi.

 

KARADENİZ ZÜCCACİYE - 0 232 878 76 11 - M. Akif Ersoy Mh. 161. Sk. No:16 Kemalpaşa

 

 

 

 

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: KARADENİZ, ZÜCCACİYE, YENİ, MAĞAZASINDA,
Yorumlar
Haber Yazılımı