Haber Detayı
25 Mart 2022 - Cuma 23:23
 
KARADENİZ UNLU MAMULLERİNİN 2. ŞUBESİ AÇILDI
Kemalpaşa’da faaliyet gösteren Karadeniz Unlu Mamulleri 2. Şubesini hizmete açtı.
ESNAF Haberi
KARADENİZ UNLU MAMULLERİNİN 2. ŞUBESİ AÇILDI

İzmir Caddesindeki 2. Şubenin açılışına Kemalpaşa Kaymakamı Musa Sarı, Kemalpaşa Belediye Başkan Rıdvan Karakayalı, MHP İlçe Başkanı Mustafa Gözütok, İYİ Parti Kemalpaşa İlçe Başkanı Nizamettin Yılmaz, Saadet Partisi Kemalpaşa İlçe Başkanı Ramazan Biçen, CHP Kemalpaşa Parti Sekreteri Hasan Er,  STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Açılış öncesi konuşma yapan Karadeniz Unlu Mamulleri ve Pasta’nın sahibi Yaşar Bayrak açılışa katılan davetlilere teşekkür etti.

 

Açılışta bir konuşma gerçekleştiren Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı Kemalpaşa’nın her geçen gün daha da büyüdüğünü ifade ederek “Kemalpaşa nüfus olarak çok düşük yerlerden bu noktalara geldi. İnşallah her zaman daha farklı olur böyle modern güzel çağdaş yerlere ihtiyaç duyar. İnsanların çok rahat oturacağı temiz gıda yiyeceği yerlerden bir tanesi açılmış. Bu ekonomik sıkıntıda böyle bir yerin açılması büyük cesaret bundan dolayı da ayriyeten kutlarım. Hayırlı uğurlu olsun, Allah bol kazançlar versin” ifadelerini kullandı.

 

Kemalpaşa’nın hızlı büyüdüğünü ifade eden Kemalpaşa Kaymakamı Musa Sarı’da açılışta yaptığı konuşmada ‘Kemalpaşa, nüfusu, sanayinin etkisi, doğasının ve insanın güzelliğiyle muazzam bir şekilde günden günde hızla büyüyor. Öyle olunca da ihtiyaçlar günden güne artıyor.  Daha önce ilçemizde kendisini ispatlamış, değer kazanmış bir marka olan Karadeniz Unlu mamüller ikinci şubesini açıyor. Bizde böyle bir işletmenin açılmasından mutluluk duyuyoruz. Girişimcilerimizin ve esnafımız bu mutlu günlerinde yanlarında olmaya gayret ediyoruz. Bu tür işletmelerin açılmasını ekonomimiz açısından bir katma değer olarak değerlendiriyoruz.  İlçemize kaliteli bir mekân kazandırmanın yanında istihdama da kattı sunulmakta. O nedenle de şahsım ve ilçe halkı adına Yaşar Bayrak’a teşekkür ediyorum. Yeni işyerlerinin hem kendilerine hem ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

 

 

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: KARADENİZ, UNLU, MAMULLERİNİN, 2., ŞUBESİ, AÇILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı