Haber Detayı
13 Kasım 2020 - Cuma 13:34
 
KAPALI ALANIYLA KIŞIN AYLARINDA DA HİZMETİNİZDE
Kemalpaşa Ören’de hizmet veren Ören Dere Restaurant, kış sezonunda da kapalı alanında sunduğu farklı lezzet seçenekleri ile misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.
ESNAF Haberi
KAPALI ALANIYLA KIŞIN AYLARINDA DA HİZMETİNİZDE

Örenli girişimci Muammer Deveci tarafından hizmete açılan Ören Dere Restaurant doğa içerisindeki eşsiz konumu ve farklı lezzet çeşitleri ile kısa bir sürede sektörde adını duyurmayı başardı. Kemalpaşa ve çevresinden çok sayıda misafiri ağırlayan Ören Dere Restaurant özellikle hafta sonları kahvaltılarını dışarıda yapmak isteyen ailelerin tercih ettiği işletmelerden birisi oldu. İşletmenin içerisinde bulunan kapalı restaurant kış aylarında da müşterilerine hizmet vermeye devam edecek.

 

İşletmeleri hakkında bilgi veren Ören Dere Restaurant’ın sahibi Muammer Deveci “ İşletmemiz Kemalpaşa Ören’de hizmet vermektedir. Dere kenarında eşsiz bir doğa içerisinde konumlanan işletmemiz restaurant konseptinin yanında çok amaçlı bir tesis olma özelliğini de taşıyor. İşletmemizi inşa ederken müşterilerimiz için her türlü detayı düşünerek onların rahatı ve mutluluğu için düzenlemeler yaptık. Bizi tercih eden müşterilerimize kahvaltıdan, ızgara çeşitlerine kadar her türlü lezzeti sunmaktayız. Serpme kahvaltı çeşitlerimizi doğal ve organik ürünler kullanarak hazırlıyoruz. Izgara olarak bol çeşitli seçeneklerimiz bulunmakta. Izgara ve kahvaltı haricinde pasta ve içecek seçeneklerimiz ile de misafirlerimize farklı tatlar sunuyoruz. Geniş bir açık alanımızın yanında oldukça büyük kapalı bir restoran bölümümüz de bulunuyor. Kış mevsimi boyunca dileyen misafirlerimizi burada da ağırlayacağız.  Alkolsüz olan işletmemize gelen misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

 

 

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: KAPALI, ALANIYLA, KIŞIN, AYLARINDA, DA, HİZMETİNİZDE,
Yorumlar
Haber Yazılımı