Haber Detayı
18 Ekim 2021 - Pazartesi 20:50
 
İYİ PARTİ'DEN BASIN AÇIKLAMASI
Gazeteci Filiz Eroğlu ve Ümit Yıldız’ın sunduğu ‘Basın Masası’ programına konuk olan İYİ Parti İzmir İl Yöneticisi Coşkun Dinçer’in “bir sonraki yerel seçimde Millet İttifakının Belediye Başkan adayı hangi partiden olmalı?” sorusuna verdiği cevap dolayısıyla İYİ Parti İlçe yönetiminden açıklama geldi.
SİYASET Haberi
İYİ PARTİ'DEN BASIN AÇIKLAMASI

İYİ Parti Kemalpaşa İlçe Başkanı Nizamettin Yılmaz tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı.

 

"Kemalpaşa İYİ Parti İlçe Başkanlığı olarak kamuoyuna ve basına açıklamamızdır;

Partimizin önceki dönem ilçe başkanı Sayın Coşkun Dinçer, 13 Ekim tarihinde bir canlı yayın programına katılmış ve bu programda gelecek dönem Kemalpaşa Belediye Başkanlığı için mevcut başkan ile devam edilmesinden yana olduğunu belirtmiştir. Bu sözler eski ilçe başkanımızın kendi görüşleri ve şahsi fikirleridir.

 

Bu görüşe saygı duymakla birlikte, şunu tüm kamuoyu bilmelidir ki, İyi Parti’nin amacı, başka partiler gibi birilerini iktidarda tutmak değil tek başına iktidar olmaktır. Gelecek yerel seçimlerde ittifakın devam etmesi halinde, ittifak ruhuna sadık kalarak kendi belediye başkan adayımız ile seçimlere girmek partimizin yegâne hedefidir.

 

İYİ Parti Kemalpaşa İlçe Başkanlığı olarak Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener Hanımın gece gündüz, yağmur çamur demeden yaptığı çalışmalara, temiz, şaibesiz bir siyaset anlayışı ve dürüst bir yönetim kadrosu ile katkıda bulunarak yolumuza devam etmekteyiz.

 

Hiç bir zafere çiçekli yollardan gidilemeyeceğini biliyoruz. Gerek içeride gerek dışarıda partimize karşı art niyetli yaklaşımlar olacaktır. Partimizi zayıflatmaya çalışan, kişisel menfaatlerini ön planda tutup,  çıkar ve makam hesabı yapanlar şunu iyi bilmelidirler ki kimsenin elindeki çamur, güneşin önünü kapatmaya yetmeyecektir. Çünkü inancımız gereği biliyoruz ki İYİ niyetle yola çıkanların yardımcısı Allah’tır.

 

Kemalpaşa İYİ Parti İlçe Teşkilatı olarak, yakaladığımız büyüme ivmesini yukarılara taşımaya devam ettirmek için ilçe yönetimimizle birlikte çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Hedefimiz hem genelde hem yerel de iktidar olmaktır.  Hedefe ulaşmadaki en büyük silahımız, üyesinden ana kademesine, gençlik kollarından kadın kollarına, İYİ’ler Ailesi’nin her bir ferdinin birlik ve beraberlik içerisinde hareket ediyor olmamızdır.

 

Yenilenmiş ana kadememiz ile sırt sırta, omuz omuza vererek,  daha güçlü ve daha uyumlu bir şekilde hedefimizden sapmadan koşar adımlarla ilerleyeme devam edeceğiz. Yol arkadaşlarımıza ve İYİ’ler ailesine inancım tamdır.   

 

Bu vesile ile tüm kamuoyuna saygılar sunuyoruz"

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: İYİ, PARTİ'DEN, BASIN, AÇIKLAMASI,
Yorumlar
Haber Yazılımı