Haber Detayı
14 Ocak 2021 - Perşembe 20:25
 
“İYİ’LER SEÇİME HAZIR”
İYİ Parti Kemalpaşa İlçe Başkanlığı, yeni ve eski yöneticilerin bir araya geldiği geniş katılımlı bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda, İYİ Parti Kemalpaşa İlçe Başkanı Nizamettin Yılmaz ve bir önceki dönem İlçe Başkanı Coşkun Dinçer bir araya gelerek birlik ve beraberlik pozu verdiler.
SİYASET Haberi
“İYİ’LER SEÇİME HAZIR”

İYİ Parti Kemalpaşa İlçe Başkanlığı binasında gerçekleştirilen toplantıya eski ve yeni yöneticilerin dışında 100 kişiye yakın partili bir araya geldi. Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği toplantıda partililer, küskünlükle, ayrı gayrı olmakla değil, çalışmaları hep birlikte azimle yapacaklarını söylediler.

 

Partilileri bir araya getiren toplantıyı düzenleyen İYİ Parti Kemalpaşa İlçe Başkanı Nizamettin Yılmaz “yalnız taş, duvar olmaz der atalarımız. Birliğimizin ve beraberliğimizin daha çok olması gerektiği bugünlerde, gerçekleştirdiğimiz bu toplantı ile ne kadar büyük bir aile olduğumuzu gösterdik. İYİ Parti, her şartta seçime ve vatan hizmetine hazırdır. Toplantımıza katılarak bizleri onurlandıran eski İlçe Başkanımız Coşkun Dinçer’e, Eski Gençlik Kolları Başkanımız Emre Koç’a, yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımıza ve gençlerimize çok teşekkür ederiz. Tüm imkânlarımızı Kemalpaşamız ve ülkemizin menfaati için seferber etmeliyiz.  İYİ’ler olarak seçime hazırız” dedi.

 

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: “İYİ’LER, SEÇİME, HAZIR”,
Yorumlar
Haber Yazılımı