Haber Detayı
28 Ekim 2020 - Çarşamba 10:58
 
FATİH KURTAR 'EN İYİSİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ'
Kemalpaşa Armutlu mahallesinde hizmet veren Fatih Kurtar Kuaför ve Güzellik Merkezi, geçmişten gelen deneyim ve kalitesi ile sadece Kemalpaşa bölgesinde değil İzmir’de de adını duyurmayı başardı. İşletme, gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar ile bayanların en çok tercih ettiği kuaför ve güzellik merkezlerinden birisi oldu.
ESNAF Haberi
FATİH KURTAR 'EN İYİSİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ'

Fatih Kurtar Kuaför ve Güzellik Merkezi’nin sahibi Fatih Kurtar, eşi Fatoş ve kızı Derin ile beraber kendi yetiştirdikleri personelleri ile 22 yıldan bu yana Kemalpaşalı ve İzmirli bayanlara hizmet veriyor. 

 

Bölgenin en çok tercih edilen kuaförlerinden birisi olan Fatih Kurtar Kuaför ve Güzellik Merkezi,  özellikle gelin saçı, boya, röfle ve saç kesimi yaptıracak olan bayanların sıklıkla ziyaret ettiği işletmelerden birisi. 

 

Geniş, modern ve şık bir dizayna sahip olan Kuaför ve Güzellik Merkezinde müşterilerin rahatı ve konforu için her detay düşünülürken, pandemi nedeniyle de gerekli hijyen önlemleri alınmış durumda. 

 

10 yıllık bir öğrenim sürecinin ardından yaklaşık 22 yıldan bu yana kuaförlük mesleğini sürdürdüğünü belirten Fatih Kurtar “aslen Kemalpaşalıyım. Kuaför ve Güzellik Merkezimizi eşim Fatoş Kurtar ile birlikte işletmekteyiz. Kızımız Derin’de bizimler birlikte. Çıraklık, kalfalık ve ustalık süreçleriyle beraber 32 yıldır bu mesleğin içerisindeyiz. Çocuk yaşta başladığımız mesleğimizi büyüterek müşterilerimize en iyi, en kaliteli hizmeti vermek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bildiğiniz gibi Armutlu çok sayıda başarılı kuaförün yetiştiği bir yer. Bu mesleği burada öğrenip, kendilerini geliştiren kuaför arkadaşlarımız birçok yerde salonlarını açtılar. Kemalpaşa’da ki birçok kuaför Armutlulu’dur. Bu çok dikkat çekici bir detay aslında. Armutlu’nun bu potansiyeli özellikle yerel yöneticiler ve eğitim konusunda yetkili kurumlar tarafından değerlendirilmeli” dedi. 

 

"KİŞİYE ÖZEL TASARIMLAR”
Fatih Kurtar Kuaför ve Güzellik Merkezi olarak tüm personelleri ile birlikte kaliteye önem vererek işlerini şansa bırakmadıklarını ifade eden Fatih Kurtar “çekilecek olan her fotoğraf geleceğe kalacak olan en güzel miraslardır. Bu sebeple gelin başı ve makyajında kişiye özel çalışmalar yapıyoruz.  Eşim Fatoş Kurtar makeup makyajında uzman. Gelin başı ve makyajında yüz hattı, ten rengi, göz rengi gibi detaylar incelenmeli, gelinliğin modeli saç ve makyaj ile uyum içinde olmalıdır. Bu uyumu sağlamak için bahsettiğimiz tüm etkenleri değerlendirip karar verdikten sonra en doğru saçı ve makyajı yapıyoruz. Oturmuş bir müşteri kitlemiz var. Müşterilerimize, saç boyama, balyaj, röfle, ombre, perma, saç kesimi, menikür-pedikür, makyaj, sir-ağda gibi hizmetleri sağlıyoruz. Ekip olarak sürekli kendimizi geliştirmekteyiz. Bu anlamda mesleki eğitimlere önem veriyoruz. Kendimizi geliştirmek ve yenilemek adına eğitimlere katılıyoruz.  Yeni trendleri takip ederek teknolojiye de ayak uyduruyoruz. Ve işimizi asla şansa bırakmıyoruz” diye konuştu.

 

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: FATİH, KURTAR, 'EN, İYİSİ, İÇİN, ÇALIŞIYORUZ',
Yorumlar
Haber Yazılımı