Haber Detayı
21 Şubat 2022 - Pazartesi 14:42
 
FATİH ERBAKAN, KEMALPAŞA'YA GELDİ
Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan partisinin Kemalpaşa’da düzenlenen İzmir Bölge Eğitim toplantısı için Kemalpaşa’ya geldi.
SİYASET Haberi
FATİH ERBAKAN, KEMALPAŞA'YA GELDİ

20 Şubat Pazar Günü Dere Mesire Alanı Atatürk Salonunda gerçekleştirilen eğitim toplantısına Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Genel Başkan Yardımcıları Doğan Bekin, Naim Öztürk, Bayram Sakartepe, Cengiz Zor, İzmir, Manisa, Aydın, Muğla, Denizli, Uşak, Kütahya ve Afyon illerinden parti temsilcileri ile Kemalpaşalı vatandaşlar katılım sağladı.

 

Düzenlenen İzmir Bölge Eğitim toplantısının ev sahipliğini yapmaktan büyük bir onur duyduğunu ifade eden Yeniden Refah Partisi Kemalpaşa İlçe Başkanı Mehmet Benlice “çevre illerimizin parti temsilcilerinin de katılımları ile Kemalpaşa’mızda gerçekleştirilen toplantımızda Genel Başkanımız Sayın Dr. Fatih Erbakan ile genel başkan yardımcılarımızı ağırladık. Bizler için onur verici bir ziyaret ve toplantı oldu. Yeniden Refah Partisi olarak Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi, Kemalpaşa’mızda da teşkilatlanma çalışmalarımız devam etmekte. Bu tür eğitim toplantıları ile parti politikalarımızı ve teşkilatlanma çalışmalarımızı değerlendirerek,  istişarelerde bulunuyoruz. Bu vesileyle toplantımıza katılarak salonumuzu dolduran herkese şükranlarımı sunuyor, teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: FATİH, ERBAKAN,, KEMALPAŞA'YA, GELDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı