Haber Detayı
11 Haziran 2021 - Cuma 12:04
 
ERHAN GÖNÜLBAĞI KEMALPAŞA’YA BAŞKAN YARDIMCISI OLUYOR
Emekli Binbaşı Erhan Gönülbağı Kemalpaşa Belediye Başkan Yardımcılığı görevine geliyor. Kamuoyunda adı belediye Başkan Yardımcılığı için geçen Erhan Gönülbağı iddiaları doğruladı.
KEMALPAŞA Haberi
ERHAN GÖNÜLBAĞI KEMALPAŞA’YA BAŞKAN YARDIMCISI OLUYOR

Kemalpaşa Belediyesi’nde 3 memur ve 2 siyasi olmak üzere 5 Başkan Yardımcılığı kadrosu bulunuyor. Siyasi Başkan Yardımcılığı görevlerini Mehmet Türkmen ve Arzu Külahcıoğlu yürütürken, Emekli Emniyet Müdürü Şahin Özdemir ise memur kadrosundan Başkan yardımcılığı görevini sürdürmekte. Kısa bir süre önce vefat eden Ramazan Coşkun’da memur kadrosundan Başkan Yardımcılığı görevini yürütmüştü.

 

Kemalpaşa İlçe Jandarma Komutanı olarak 2,5 yıl görev yapan ve 2017 yılında kendi isteği ile emekli olan Jandarma Binbaşı Erhan Gönülbağı Kemalpaşa Belediyesi’nde Başkan Yardımcılığı görevine gelecek.

 

Konu ile ilgili bilgi aldığımız Erhan Gönülbağı, kamuoyundaki bu iddiaların doğru olduğunu ancak henüz resmi işlemlerin bitmediğini ifade etti. Gönülbağı “Göreve başladığımızda resmi açıklamayı yapacağız. Ama kamuoyunda duyan dostlarımız arkadaşlarımız bizleri arayıp tebrik ediyor. Kemalpaşa ve Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı ile birlikte çalışmaktan onur duyarım. Şimdilik hayırlı olsun diyelim” dedi.

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: ERHAN, GÖNÜLBAĞI, KEMALPAŞA’YA, BAŞKAN, YARDIMCISI, OLUYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı