Haber Detayı
11 Eylül 2021 - Cumartesi 15:34
 
DENT İDEA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ KEMALPAŞA’DA AÇILDI
Uzman Diş Hekimleri İsmet İlke Alkan ve Erkan Sarı ortaklığında kurulan DENT İDEA Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin açılışı gerçekleştirildi.
SAĞLIK Haberi
DENT İDEA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI  POLİKLİNİĞİ KEMALPAŞA’DA AÇILDI

Kemalpaşa Kirazlı Meydanında bulunan polikliniğin açılışına Kemalpaşa İlçe Kaymakamı Musa Sarı, Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı ve çok sayıda davetli katıldı.

 

DENT İDEA Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin açılışında konuşan Kemalpaşa Kaymakamı Musa Sarı “bugün burada çok güzel bir ağız ve diş sağlığı polikliniğinin açılışını yapmak üzere sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. Sağlık sektörünün önemini fazlasıyla hissettiğimiz bu dönemde böylesine güzel, nezih, pırıl pırıl bir ağız ve diş sağlığı polikliniğini ilçemize kazandırdıkları için Diş Hekimlerimiz İsmet İlke Alkan ve Erkan Sarı’yı hem kutluyorum hem de teşekkür ediyorum. Kendilerine hayırlı uğurlu olsun diyorum. Bizler yerel yöneticiler olarak olabildiğince böyle açılışlara iştirak etmeye, yanlarında olmaya, mutlu günlerini paylaşmaya gayret ediyoruz. Çünkü bir hizmetin gelmesinin yanı sıra aynı zamanda bir istihdam kapısı gözüyle de bakıyoruz. Ekonomimize bir canlılık gözüyle bakıyoruz. Bu yönleri sebebiyle de kendilerine ilçemiz adına teşekkür ediyor. Hayırlı olsun dileklerimi sunuyorum” diye konuştu.

 

Açılış töreninde yaptığı konuşmada Kemalpaşa’nın köyleriyle beraber nüfusunun 120 Bini aştığını ifade eden Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı “İzmir’in 30 ilçesinin en fazla göç alan ilçesi olduk. Özellikle pandemi ve depremden sonra ilçemize olan ilgi çok arttı. Arkadaşlarımız çok güzel, çok modern, insan sağlığına uygun, insan sağlığına önem veren bir poliklinik açmışlar. Ben kendilerini öncelikle tebrik ediyorum. Bu genç yaşta büyük bir cesaret. Çok güzel bir iş başarmışlar. İnşallah daha da başarılı olacaklardır. Kemalpaşa’mızda böyle bir polikliniğin açılmış olmasından dolayı son derece mutluyum. Hekimlerimize hayırlı olsun diyorum” diye konuştu.

 

Kemalpaşa Kirazlı Meydanında bulunan 440 metrekare büyüklüğündeki işyerinde hizmet verecek olan DENT İDEA Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği protez, estetik dolgu, estetik lamina protez, botox, implant uygulamaları, ortodontik tel ve şeffaf plak tedavisi, çocuk diş hekimliği, kanal tedavisi, diş beyazlatma, diş eti tedavisi gibi diş sağlığı ile ilgili her konuda faaliyet gösterecek. DENT İDEA Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde Diş Eti Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı Erkan Sarı, yine Diş Eti Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı İsmet İlke Alkan ayrıca Çocuk Diş Hekimi, Ortodonti ve Restoratif Tedavi Uzmanı Hekimler de hasta kabul edecek. Poliklinik, ağız ve diş sağlığı konusunda tamamen uzman hekimler tarafından hizmet verecek.

 

DENT İDEA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

Tel: 0 232 878 43 32 - Mehmet Akif Ersoy Mh. Dr. Ali Karaman Cd. No:2/A Kemalpaşa / İZMİR

 

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: DENT, İDEA, AĞIZ, VE, DİŞ, SAĞLIĞI, , POLİKLİNİĞİ, KEMALPAŞA’DA, AÇILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı