Haber Detayı
08 Haziran 2021 - Salı 21:46
 
CHP SAHAYA İNDİ
CHP İzmir İl Başkanlığı, milletvekilleriyle birlikte saha programı düzenledi. Milletvekilleri Kamil Okyay Sındır ve Tacettin Bayır Kemalpaşa CHP İlçe Başkanlığı’na gerçekleştirdikleri ziyaretin ardından ilçe yönetimi ve partililer ile birlikte, Armutlu, Bağyurdu ve Ören Kiraz pazarları ile ilçe merkezinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdiler.
SİYASET Haberi
CHP SAHAYA İNDİ

CHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Ahmet Cemil Balyeli ve yönetimi, Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, meclis üyeleri ve milletvekillerini sabah kahvaltısında ağırladı. CHP'li heyet, parti binasındaki programın ardından bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. 

 

SEÇİM ÇALIŞMALARINA START VERDİK

Parti binasında bir konuşma yapan CHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Ahmet Cemil Balyeli CHP İzmir İl Başkanlığı tarafından hazırlanan programla tam kapanmanın ardından vaka sayılarının azalmasıyla birlikte saha çalışmalarına hız verdiklerini belirterek “Seçim çalışmalarına start verdik. Bundan sonra daha sık bir araya geleceğiz. Göreve başladığımız günden beri 1,5 yıl geçti. Bu süre zarfında boş durmadık. Sürekli sahadaydık. Birlikte çalıştık. Belediye seçimlerinin üzerinden yaklaşık 2,5 sene geçti. Belediyemizle birlikte Kemalpaşa’nın temel sorunlarına çözümler bulmaya çalıştık. Bu süreçten sonra projelerimiz hız kazanacak. Geçtiğimiz günlerde Kentsel Dönüşüm ile ilgili verimli bir toplandı gerçekleştirdik. Kemalpaşa’da bulunan dernek, Ankara’da ki imar planlamasını yapan arkadaşlar, belediyemiz, belediye başkan yardımcılarımız, meclis üyelerimiz ile birlikte geniş katılımlı bir toplantı yaptık. Süreç hızlandı. Kemalpaşa’nın büyük sorununu da çözüyoruz. Tabi önümüzde ki süreçte Türkiye’nin sorunlarını da çözmeye talibiz. Bugün burada toplanmamızın ve çalışmalarımıza start vermemizin amacı seçimde iktidar olmaktır. Türkiye gündemi takip ediyorsunuz. Bir mafya lideri çıkıp, iktidarın iç yüzünü bağırsaklarını dışarı dökmüş durumda. Tabiri caizse kanalizasyon patladı, hepimiz bunun içinde kaldık diyoruz. İçişleri bakanı mafya lideri ile birlikte onun üstündekiler yine aynı şekilde. Ama Türkiye bu makûs talihi yenmek zorunda. Bunu da yapacak kadrolar yalnız CHP’de.  Biran önce bizim erken seçim çağrımıza kulak verilmelidir. Seçim sandığı vatandaşın önüne gelmelidir. Sandıktan başarıyla çıkıp ülkemizi bunlardan kurtarmalıyız” dedi.

 

İlçe Parti binasında partililerle bir araya gelen Milletvekilleri Kamil Okyay Sındır, Tacettin Bayır ve Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı gündeme dair konulara değindiler. Ardından Kemalpaşa ve mahallerinde yapılan bir dizi programda vatandaşlarla bir araya geldiler.

 

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: CHP, SAHAYA, İNDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı