Haber Detayı
18 Şubat 2022 - Cuma 09:39
 
CHP'Lİ VEKİLLERDEN KEMALPAŞA'DA SAHA ÇALIŞMASI
Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekilleri Kemalpaşa'da saha çalışması yaptı. Çalışmaya CHP Milletvekilleri Mahir Polat, Tacettin Bayır, Sevda Erdan Kılıç, Atila Sertel ve Özcan Purçu katıdı.
SİYASET Haberi
CHP'Lİ VEKİLLERDEN KEMALPAŞA'DA SAHA ÇALIŞMASI

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanlığınca organize edilen saha çalışması programı kapsamında CHP'li vekiller Kemalpaşa'nın çeşitli noktalarında vatandaş ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Çalışma kapsamında vekillere CHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Ahmet Cemil Balyeli, Belediye Meclis üyeleri, kadın ve gençlik kolları yöneticileri ile ilçe yöneticileri de eşlik etti. Ziyaretler kapsamında Kemalpaşalı vatandaşlar ile bir araya gelen milletvekilleri ve beraberindeki heyetler sorunları dinleyerek talepleri not aldı. 


Saha çalışması hakkında bilgi veren CHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Ahmet Cemil Balyeli vatandaşların tek gündeminin ekonomik koşullar olduğunu ifade ederek "Bugün vekillerimiz tüm gününü Kemalpaşa’ya ayırdı. Vatandaşlarla bir araya gelerek dertlerini dinledi. Ülkenin en büyük sorunlarından bir tanesi ekonomik kriz. Vatandaş özellikle elektrik ve doğal gaz faturalarından çok büyük bir şekilde şikayet ediyor. Esnaf da kan ağlıyor. Her geçen gün artan ürün fiyatlarının yanı sıra vatandaşların düşen alım gücü nedeniyle iş yapamamaktan çok şikayetçi"dedi.

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: CHP'Lİ, VEKİLLERDEN, KEMALPAŞA'DA, SAHA, ÇALIŞMASI,
Yorumlar
Haber Yazılımı