Haber Detayı
22 Nisan 2021 - Perşembe 20:12
 
CHP KEMALPAŞA 23 NİSAN’I COŞKUYLA KUTLADI
Cumhuriyet Halk Partisi Kemalpaşa İlçe Başkanlığı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla etkinlikler gerçekleştirdi. İlçe Örgütünün düzenlediği resim yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi.
KEMALPAŞA Haberi
CHP KEMALPAŞA 23 NİSAN’I COŞKUYLA KUTLADI

CHP Kemalpaşa İlçe Başkanlığı tarafından ilköğretim öğrencileri seviyesinde düzenlenen resim yarışmasına 93 eser katıldı. Yarışmada Dua Kılıç’ın eseri birinci, Yağız Özgür’ün eseri ikinci Ahmet Işık’ın eseri ise üçüncü olarak dereceye girdi. Yarışmada birinciye bisiklet, ikinciye tablet üçüncüye ise paten hediye edildi. Ayrıca yarışmaya katılan tüm çocuklara üzerinde Atatürk portresi olan tişörtler hediye edildi. 

 

Resim yarışmasının yanı sıra partili yöneticiler Kemalpaşa pazaryerinde çocuklara oyuncak, balon ve Türk Bayrakları hediye etti. 

 

Tüm milli bayramların olduğu gibi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında da etkinlikler düzenlediklerini söyleyen İlçe Başkanı Ahmet Cemil Balyeli “Dünyada çocuklara armağan edilen tek bayram olma özelliğini taşıyan bu özel günü kutlamak ve çocuklarımıza bu günün ne kadar değerli olduğunu anlatmak üzere her milli bayramda olduğu gibi bu bayramda da çeşitli etkinlikler düzenledik. Bizler var olduğumuz sürece milli bayramlarımızı yaşatmaya, layıkıyla kutlamaya devam edeceğiz. Bu vesileyle tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum” dedi.

 

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: CHP, KEMALPAŞA, 23, NİSAN’I, COŞKUYLA, KUTLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı