Haber Detayı
14 Temmuz 2021 - Çarşamba 21:07
 
CHP GENÇLİĞİNDE İSTİŞARE TOPLANTISI
Cumhuriyet Halk Partisi Kemalpaşa İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından ortak fikir ve istişare toplantısı düzenlendi.
SİYASET Haberi
CHP GENÇLİĞİNDE İSTİŞARE TOPLANTISI

Toplantıya CHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Avukat Ahmet Cemil Balyeli, CHP Kadın Kolları Başkanı Aysel Ablak ve Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı ile partililer katıldı.

 

Üyelerin katılımıyla düzenlenen toplantıda fikir ve projeleri değerlendiklerini ifade eden CHP Kemalpaşa Gençlik Kolları Başkanı Ozan Yalçın “Geleceğimiz ve yarınlarımız için ortak proje ve düşüncelerimizle gençliğin heyecanı ve inancıyla iktidar yolunda gelecek güzel günler çok yakın.  Kuruluşun partisini kurtuluşun partisi yapabilmek için yüreğinde bu heyecanı taşıyan tüm genç arkadaşlarımızla Kemalpaşa Gençlik Kolları genişletilmiş istişare toplantımızı gerçekleştirdik. İktidar yolunda gençliğin hedefleri üzerine siyaset, politika hakkında fikir alışverişinde bulunup geleceğimizi nasıl aydınlatacağımızı konuştuk. Katılan, emeği geçen tüm yoldaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Gençlik gelecek, gelecek gençlik Olacak.  Hedef iktidar” dedi.

 

“SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ İÇİN SEÇİME GİDİLMELİDİR”

Gençlerle bir araya gelen CHP İlçe Başkanı Avukat Ahmet Cemil Balyeli ise “Türkiye başta ekonomi, demokrasi, adalet, sağlık ve eğitim olmak üzere tüm alanlarda çok kötü yönetilmektedir. Halkta mevcut iktidarın yanlış politikalarına karşı bir bıkkınlık oluşmuş durumdadır ve iktidarın yanlış politikalarının cezasını halkımız çekmektedir. Tüm sorunların çözümü için bir an önce seçime gidilmelidir. Yapılacak seçimde halkın umudu partimizdir ve sandıktan birinci parti olarak çıkacağız.  Biz de, halkımız da seçime hazır. Gençlerin de birçok sorunu var. Ancak bu sorunların çözümü de iktidarın değişmesinden geçiyor. Sizler, bu ülkenin hem bugünü hem de geleceğisiniz, bu nedenle her zamankinden daha çok birlik olmalı ve çalışmalısınız. Güzel bir geleceği hep birlikte inşa edeceğiz” dedi.

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: CHP, GENÇLİĞİNDE, İSTİŞARE, TOPLANTISI,
Yorumlar
Haber Yazılımı