Haber Detayı
25 Mart 2021 - Perşembe 19:34
 
BERBERLER VE KUAFÖRLER DERNEĞİ KURULDU
Kemalpaşa’da Berberler ve Kuaförler Derneği kuruldu. Kemalpaşa 15 Temmuz Kültür Merkezinde yapılan kongrede Selami Karaca Başkan seçildi.
ESNAF Haberi
BERBERLER VE KUAFÖRLER DERNEĞİ KURULDU

Kemalpaşa’da faaliyet gösteren 71 berber ve 48 kuaförün dayanışması ve mesleki sorunlarının çözümü amacıyla kurulan derneğin ilk kongresine katılım oldukça yoğun oldu.

 

Berber Selami Karaca Başkanlığındaki derneğin yönetim kurulunda Özkan Yıldırım, Yakup Öğlü, Gürkan Durmuş, Hacı Karaağaç, Özcan Akbulut, Hamit Sevik, Emrah Edis, İbrahim Işık, Hüseyin Çoban, Yavuz Atmaca, Doğuş Gemici, Hülcümet Pehlivan ve Aynur Özer görev alan isimler oldu.

 

Kongrede konuşan Berberler ve Kuaförler Derneği Başkanı Selami Karaca “ Derneğimiz, mesleki alanımızda fikir alış verişi yapmak, malzeme konusunda yardımlaşmak, mesleki faaliyetlerimizi geliştirmek gibi birçok konuda bir yol gösterme yeri olarak, sesimizin duyulması ve isteklerimizin doğrudan yetkili yerlere ulaştırılması amacıyla kurulmuştur.  Derneğin kurulmasına yardımcı olan Selçuk Sarı ve Gürkan Durmuş meslektaşlarıma teşekkür ederim. Aynı zamanda derneğimizin kurulmasında bizlere destek olan teşvik eden Kemalpaşa Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Temel Küçük’e, genel kurulumuzun yapılması için bu salonu bizlere tahsis eden Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı’ya teşekkür ederim” dedi.

 

 

Genel kurul katılan üyelere yönetiminin tanıtılmasının ardından, dilek temennilerde söz alan meslektaşlar pandemi süresinde yaşanılan sıkıntıları konuştu.

 

 

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: BERBERLER, VE, KUAFÖRLER, DERNEĞİ, KURULDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı