Haber Detayı
11 Eylül 2020 - Cuma 21:21
 
BAYRAMOĞLU HAFRİYAT'TAN YENİ YATIRIMLAR
Müşterilerine “hep hizmet hep memnuniyet” sloganıyla hizmet vermeye devam eden Bayramoğlu Hafriyat yeni alınan iş makineleri ile iş hacmini yükseltmeye devam ediyor.
ESNAF Haberi
BAYRAMOĞLU HAFRİYAT'TAN YENİ YATIRIMLAR

Müşterilerine daha hızlı ve daha kaliteli hizmet sunmak için makine parkurlarını yenilemeye devam ettiklerini söyleyen Bayramoğlu Hafriyat’ın sahibi İsmail Ablak artan iş taleplerine yönelik bünyelerine kattıkları yeni iş makineleri ile hizmet etmeye devam ettiklerini belirtti.

 

Bayramoğlu Hafriyat olarak tüm hafriyat işlerinin yanı sıra özellikle bahçe düzenleme ve duvar çit işlerinde uzmanlaşmış bir kadroya sahip olduklarını söyleyen İsmail Ablak “ Bayramoğlu Hafriyat olarak Kemalpaşa ve köylerini çok iyi tanımaktayız. Müşterilerimi ile aramızda güveni dayalı bir bağ var. Bünyemize kazandırdığımız yeni iş makinelerimiz ile müşterilerimize daha hızlı ve kaliteli hizmet imkânı sunuyoruz. Firmamız, sahip olduğu geniş makine parkı ile altyapı işleri, her türlü zemin kazı kırım ve hafriyatı, yağmur suyu drenaj şebeke hatları, enerji nakil hatları altyapısı, içme ve sulama su şebeke ve isale hatları, temel ve deniz dolgu ve ankrajmanı, bina yıkımı geri dönüşümü ve hafriyatını, yol, gölet, inşaat ve hafriyatını yılların deneyimi ve tecrübeli mühendislik bilgisi ile sorunsuz bir şekilde yapmayı taahhüt etmekte. Koşulsuz müşteri memnuniyeti' prensibi ile işlerimizi yönetmeliklere uygun şekilde ve zamanında teslim etmeyi bir görev bilmekteyiz” dedi.

 

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: BAYRAMOĞLU, HAFRİYAT'TAN, YENİ, YATIRIMLAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı