Haber Detayı
07 Ekim 2021 - Perşembe 11:41
 
BAŞKAN YARDIMCISI VE ESNAFTAN GÖNÜLLÜ TRAFİK İŞBİRLİĞİ
Kemalpaşa’nın trafik düzenlemesiyle ilgili ayrı bir hassasiyeti bulunan Kemalpaşa Belediye Başkan Yardımcılarından Erhan Gönülbağı sevgi yolunda bulunan yaya geçidinin boyamalarını esnaflarla birlikte gerçekleştirdi.
KEMALPAŞA Haberi
BAŞKAN YARDIMCISI VE ESNAFTAN GÖNÜLLÜ TRAFİK İŞBİRLİĞİ

Sevgi yolundan rekreasyon alanına çıkan stadyum caddesindeki geçiş için UKOME kararına rağmen yaya geçidi olmaması sebebiyle Kemalpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Erhan Gönülbağı ve esnaflar yaya geçidi çizgilerini kendi imkanları ile boyadılar.

 

Kemalpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Erhan Gönülbağı ile birlikte yaya geçidini oluşturduklarını ve boyadıklarını belirten Esnaf Kuthan Özavar “ Sevgi yolundan rekreasyon alanına çıkan stadyum caddesindeki bu geçişte belediye ve esnaf olarak ortak bir çalışma yaparak yaya geçidimizi boyadık. Vatandaşlarımız, özellikle hamile, çocuklu ve engelli vatandaşlarımız bu yoldan karşıya geçerken oldukça zorlanıyorlardı. Yaya geçidi olması yönünde bir talep vardı. Başkan Yardımcımız Erhan Gönülbağı’nın trafik konusundaki hassasiyeti malum olunca bizler de yardımcı olması için ricacı olduk. Neticede bu yaya geçidini kendisi ile beraber yaptık. Kemalpaşa’nın trafik konusunda büyük bir düzenlemeye ihtiyacı var. Bu bölgenin esnafı olarak kendi kapımızın önünde böyle bir çalışmaya gittik. Araç trafiğinin en az olduğu gece saatlerinde yol üzerine standart ölçülere uygun yolun çizgilerini çizdik. Vatandaşlarımızın kullanımına sunduk” dedi.

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: BAŞKAN, YARDIMCISI, VE, ESNAFTAN, GÖNÜLLÜ, TRAFİK, İŞBİRLİĞİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı