Haber Detayı
26 Mart 2022 - Cumartesi 21:57
 
BALYELİ, BÜYÜK ÖRGÜT BULUŞMASINA KATILDI
İktidara hazırız mesajı ile yola çıkan CHP, 24-25 Mart tarihlerinde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu önderliğinde Antalya'da düzenlenen Büyük Örgüt Buluşması'nda bir araya geldi.
SİYASET Haberi
BALYELİ, BÜYÜK ÖRGÜT BULUŞMASINA KATILDI

Büyük Örgüt Buluşmasına Kemalpaşa'dan CHP İlçe Başkanı Av. Ahmet Cemil Balyeli’de katıldı. Toplantıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Balyeli, toplantıda, iktidar için yaptıkları çalışmaları gözden geçirerek, nasıl iktidar oluruz konusunun masaya yatırıldığını söyledi. PM üyeleri, il ve ilçe yöneticileri, İl kadın ve İl gençlik kolları başkanları ve Genel Başkan Yardımcıları olmak üzere 1.300 katılımcının olduğu toplantının ilk kez yapıldığını belirten Av. Ahmet Cemil Balyeli, toplantı ile ilgili şu değerlendirmelerde bulundu.

 

Balyeli “Göreve geldiğimiz günden bu yana genel seçimlere yönelik çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Genel Merkezimiz de bu anlayışla çalışmaktadır. Örgüt olarak aynı heyecan ve dinamizm ile iktidara hazırız. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun da belirttiği üzere, tüm enerjimizi bugüne kadar partimize oy vermeyen kesimlere yönelik çalışmalara harcayacağız. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da parti içi kısır tartışmalardan uzak kalarak, partimizin iktidarı için ne gerekiyorsa yapacağız. Eksikliklerimizi, daha verimli nasıl çalışabileceğimizi gördüğümüz verimli bir çalışma oldu. Sayın Genel Başkanımızın söylediği gibi,  CHP'li olmak demek. Ülkenin bu kadar sorunu varken başka alanlara değil sorunlara kilitlenmek demektir. Çözüm üretmek demektir. Her bir CHP'linin böyle tarihi bir görevi var. Bu nedenle kongrelerimiz ertelendi, tek hedefimiz iktidar olmak ve bizler iktidara hazırız. Antalya’da gerçekleştirdiğimiz büyük buluşmayı organize eden Parti Yöneticilerimiz başta olmak üzere tüm katılımcılara çok teşekkür ederim. Bu buluşma,  örgütümüzün tek vücut olduğunu tüm Türkiye'ye göstermiştir. İktidara hazırız” dedi.

 

 

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: BALYELİ,, BÜYÜK, ÖRGÜT, BULUŞMASINA, KATILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı