Haber Detayı
23 Aralık 2020 - Çarşamba 21:37
 
ARAS YAPI’DAN MANTOLAMA ÇÖZÜMLERİ
Isı yalıtımı, binalar için kış aylarında soğuğa karşı, yaz aylarında ise sıcağa karşı alınabilecek en etkili önlemlerin başında geliyor. Kemalpaşa’da hizmet vermekte olan Aras Yapı Mantolama’nın sahibi Orhan Aras bina yalıtımı hakkında bilgiler verdi.
ESNAF Haberi
ARAS YAPI’DAN MANTOLAMA ÇÖZÜMLERİ

Binalarda mantolamanın önemi hakkında bilgi veren Aras Yapı Mantolama’nın sahibi Orhan Aras binalarda enerjinin ve enerji kaynaklarının etkin ve verimli kullanılması, enerji israfının önlenmesini ve çevrenin korunmasını sağlamak için mantolama yapılmasının oldukça önemli olduğunu söyledi. 

 

Havaların soğuması ile beraber binalarda mantolama işlemlerinin yoğunlaştığını söyleyen Aras “ bina mantolaması, enerji kaybını önlemek açısından oldukça önemlidir. Gerçekleşen enerji tasarrufu ile ekonomik anlamda oldukça tasarruf sağlamaktadır. Estetik anlamda da binalara artı değer katmaktadır. Tüm binalarda mantolama işleminin yapılması gereklidir.  Mantolama yapılan binalar kışın soğuktan, yazın ise sıcaktan önemli derecede koruma sağlar. Aras Yapı Mantolama olarak Kemalpaşa ve çevresinde birçok binanın mantolama işlemlerini gerçekleştirdik. Firma olarak çalışmalarımızda “emberco” yapı kimyasal ürünlerini kullanmaktayız. Yaptığımız tüm işlerde 15 yıl garanti veriyoruz. Mantolama yapılırken önemli olan hususlar malzeme kalitesi, işçilik kalitesi ve dekoratif unsurlardır. Mantolama işlemlerini bina sahiplerinin talepleri doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz. Uzmanlarımız binaları inceleyip en doğru çözüme karar vererek yalıtım uygulamalarını gerçekleştiriyoruz.  Müşterilerimiz bilgi, birikim, deneyim ve ücretsiz keşif imkânlarımızdan faydalanabilirler” dedi.

 

 

 

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: ARAS, YAPI’DAN, MANTOLAMA, ÇÖZÜMLERİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı