Haber Detayı
23 Ekim 2021 - Cumartesi 14:12
 
ARABASINI SEVENLERİN YENİ ADRESİ GARAGE+1 DETAİLİNG
Kemalpaşa’da hizmet vermeye başlayan Garage +1 Detailing , otomotiv ile ilgili tüm hizmetleri profesyonel olarak sunuyor.
ESNAF Haberi
ARABASINI SEVENLERİN YENİ ADRESİ GARAGE+1 DETAİLİNG

Bircan Cam Mozaik’in sahibi Siyasetçi İş Adamı Timur Bircan’ın oğlu genç girişimci Talha Bircan Garage +1 Detailing adındaki profesyonel araç bakım stüdyosunu Kemalpaşa’da hizmete açtı. Arabaların  temizlik ve dış görünümüne önem verenlerin ve araba severlerin oldukça tercih ettiği Garage +1 Detailing, boya düzeltme, seramik kaplama, detaylı temizlik, profesyonel yıkama, jant boya, pasta cila, boya koruma, araç motor temizliği, klima temizliği ile sürücülerin ihtiyaçlarına yönelik en etkili çözümleri, kalite ve güvence ile sunmakta.

 

Kemalpaşa’da bu alandaki eksikliği fark ederek, araba merakı ve sevgisinin de etkisiyle böyle bir işyerini açtığını belirten Garage +1 Detailing sahibi genç girişimci Talha Bircan “benim gibi arabalarını sevenler, arabalarının temizlik ve dış görünümüne önem verenler ve hobi olarak arabaları ile yakından ilgilenenler için Kemalpaşa’da profesyonel bir bakım stüdyosuna ihtiyaç vardı. Biz Detailing Garage olarak bir arabanın a’dan z’ye temizliği ve dış görünümlerinin kusursuz olması için çok farklı çözümler sunmaktayız. Gerçekleştirdiğimiz işler ile kısa sürede kalitemizi ve müşteri memnuniyetlerimizi arttırdık. İşletme olarak, her müşterimizin aracını kendi aracımız olarak görüyoruz. Bu bakış açısı da bize Yüzde 100 müşteri memnuniyeti olarak geri dönüyor. Müşterilerimizin en çok tercih ettiği ve son zamanlarda oldukça popüler olan seramik kaplama ve boya koruma konusunda oldukça iddialıyız. Araçlar üzerinde uyguladığımız tüm ürünler alanlarındaki en kaliteli ürünlerdir. Seramik kaplama, boya koruma, detay temizliği, motor koruma, ozon temizliği, demir tozu temizliği, oto yıkama, aksesuar, far temizliği, güneş yanığı onarımı, rötuş boya gibi birçok hizmeti eksiksiz olarak sunuyoruz” dedi.

 

Tel & Whatsapp: 0 541 381 83 57

İnstagram: garageplusone

Adres: Kirazlı Caddesi 21/A Kemalpaşa İzmir (Çevre yolunda)

 

 

 

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: ARABASINI, SEVENLERİN, YENİ, ADRESİ, GARAGE+1, DETAİLİNG,
Yorumlar
Haber Yazılımı