Haber Detayı
07 Eylül 2021 - Salı 11:29
 
AKBA İNŞAAT ÇEVREYOLU ÜZERİNDE HİZMETE GİRDİ
İşletmeciliğini Yavuz Yılmaz, Muhhammed Fatih Kılıç, Cemal Kul’un yapacağı AKBA İnşaat Gıda Taşımacılık San.ve Tic.Ltd.Şti. Kemalpaşa Çevreyolu üzeri, Muhsin Yazıcıoğlu Sosyal Tesisleri karşısında geçtiğimiz gün düzenlenen törenle hizmete açıldı.
KEMALPAŞA Haberi
AKBA İNŞAAT ÇEVREYOLU ÜZERİNDE HİZMETE GİRDİ

Açılış törenine, Kemalpaşa Kaymakamı Dr.Kemal Kızılkaya, önceki dönem Belediye Başkanı Arif Uğurlu, Ak Parti Kemalpaşa İlçe Başkanı Mustafa Baş, Ak Parti Menderes İlçe Başkanı Süleyman Artçı, Menemen Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Demircioğlu, MHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Mustafa Gözütok, MHP Belediye Meclis Üyesi Sedanur Özer, Ak Parti Belediye Meclis Üyeleri, Şehmus Er, Okan Bildirici, Galip Atar, Aydın Durak, Ak Parti Eski İlçe Başkanı Mehmet Ali Demirtaş ile davetliler katıldı.

 

Açılışta bir konuşma yapan Şirket Ortaklarından Yavuz Yılmaz “Bizlerin siyasi kimliklerinden dolayı genelde biz açılışlara katılırız. Ama bugün rabbim bizlere kendi mekânımızı açmayı nasip etti. Ben ve ortaklarım, açılışımıza katılan tüm misafirlerimize müteşekkiriz. Rabbim hiçbirinizin eksikliğini göstermesin, buranın yapımında, inşasında emeği olan herkese çok teşekkür ediyorum. Ailelerimize de bizlere olan güvenleri ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Protokol üyelerinin konuşmalarının ardından açılış kurdelesi kesildi. AKBA İnşaat ana faaliyet olarak Kemalpaşa’da konut işleri ile iştirak edecek. Şirket ayrıca Zeytin ve Zeytinyağı üzerine de faaliyet gösterecek.

 

Kaynak: Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: AKBA, İNŞAAT, ÇEVREYOLU, ÜZERİNDE, HİZMETE, GİRDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı