Haber Detayı
30 Eylül 2020 - Çarşamba 15:26
 
AK PARTİ KEMALPAŞA KONGRESİ ERTELENDİ
3 Ekim Cumartesi günü yapılması planlanan Ak Parti Kemalpaşa İlçe Başkanlığı kongresi ileri bir tarihe ertelendi.Kongrenin birkaç hafta içerisinde yapılması bekleniyor.
SİYASET Haberi
AK PARTİ KEMALPAŞA  KONGRESİ ERTELENDİ

İki adayın bulunduğu Ak Parti Kemalpaşa Kongresi öncesinde beklenen oldu ve kongre ileri bir tarihe ertelendi. Kongrenin birkaç hafta içerisinde yapılması bekleniyor. 

Ak Parti Kemalpaşa İlçe Başkanlığına ait sosyal medya hesabından yapılan açıklama şu şekilde;

 

Değerli Dava ve Yol Arkadaşlarım;
AK Parti Genel Merkez teşkilat başkanlığımız tarafından alınan karar doğrultusunda ilçe kongremiz ileri bir tarihe ertelenmiştir.

 

Bir dava hareketi olan partimizi diğer partilerden ayrı kılan en temel özellik dava kardeşliğidir. Millete hizmet için çıktığımız bu kutlu yolda; Allah’ın izni sizlerin de desteği ile inşallah büyük başarılara imza atacağız. Bizim için önemli olan partimize emek veren tüm dava kardeşlerimizle birlikte davamıza ve milletimize hizmet etmektir. Allah’ın izni ile de bunu hep birlikte başaracağız.
 

“İnandığı yolda yürüyen” bizler Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ve onun yol arkadaşlarının almış oldukları kararlara saygılı ve uygun bir şekilde hareket ederek, ülkemize, milletimize ve Kemalpaşa’ya hizmet etmeye devam edeceğiz…
Kemalpaşa kamuoyuna saygı ile duyurulur

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: AK, PARTİ, KEMALPAŞA, , KONGRESİ, ERTELENDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı