Haber Detayı
10 Aralık 2018 - Pazartesi 14:45
 
ZEYTiN GARDEN’DA ARiF SUSAM’LA TAVERNA GECESİ
Kemalpaşa’nın tanınmış esnaflarından İsmail Er’in devraldığı, ilçenin gerek konum gerekse içerik olarak en elit mekânlarından olan “Zeytin Garden” müşterilerine yeni bir kalite ve hizmet anlayışı sunuyor.
YAŞAM Haberi
ZEYTiN GARDEN’DA  ARiF SUSAM’LA TAVERNA GECESİ

Kemalpaşa’nın en önemli mekânlarından biri olan Zeytin Garden’da her cumartesi günü gerçekleşen müzikli eğlence programları kapsamında, taverna müziğinin usta sanatçısı Arif Susam sahne aldı. Kemalpaşa’nın yanı sıra İzmir ve Aydın çevresinden çok sayıda misafirin katıldığı gecede konuklar Zeytin Garden kalitesi ile Sanatçı Arif Susam’ı dinleme fırsatı buldular. 


Zeytin Garden’ın sahipleri Derya ve İsmail Er çifti, Kemalpaşa’nın en kaliteli ve tek aile eğlence mekânına, birbirinden ünlü sanatçıları misafir ederek, her cumartesi canlı müzik programları düzenledikleri söylediler. Mekânın işletmecisi İsmail Er “geceye katılan misafirlerimiz Taverna müziğin ünlü sesi Arif Susam ile birlikte unutulmaz ve dopdolu bir gece geçirdiler. Misafirlerimiz, zengin menülerimizdeki birbirinden lezzetli yemeklerini yerken, Arif Susam eşliğinde eğlendiler. Mekânımız bu özel gecede yoğun bir misafir topluluğunu ağırladı. Öyle ki, Arif Susam konserinden günler öncesi gelen rezervasyon taleplerini geri çevirmek zorunda kaldık. Canlı müziğin adresi Zeytin Garden ve taverna müziğin usta sanatçısı Arif Susam olunca, talep yoğun oldu. Müşterilerimizde, bizde memnun kaldık” dedi.


Zeytin Garden’i Derya ve İsmail çiftinin devralması ile restoran kültürünü yeniden tesis eden işletme sahipleri, müşteri ve hizmet kalitesi ile mekâna canlılık kattılar. Müşterilerine nezih bir ortam sunduklarını belirten Er çifti, “ Zeytin Garden Kemalpaşa için önemli bir mekân. Bizde bu sebeple konumu ve içeriği açısından Kemalpaşa’nın ihtiyacı olan işletmeye sahip çıkma kararı alarak, devir aldık. Yeniden bir yapılanma gerçekleştirerek işletmeyi tekrar müşterilerine layık bir duruma getirdik. Hizmet kalitemiz ve yenilenen lezzetlerimiz ile Kemalpaşa halkının karşısına çıktık.  Zeytin Garden’ın vazgeçilmezi sabah kahvaltılarında, menülerimizi daha da zenginleştirerek hizmet veriyoruz. Öğle yemeklerinde sulu yemek ve ızgara çeşitleri ile müşterilerimizi ağırlıyoruz. Ayrıca gün boyu kilo ile taze et satışlarımıza da başladık. Kır Düğün Salonumuz, düğün, kına, sünnet gibi organizasyonlarda bizimle beraber daha kaliteli bir şekilde hizmet verecek. Esnaf, sanayici, dernek ve kulüp toplantılarını kahvaltılı ya da yemekli olarak organize edeceğiz. İlçemizin ihtiyacı olan bu nezih ve güzel mekân, artık bizim farkımız ile Kemalpaşa halkına layıkıyla hizmet edecek” diye konuştu.  Zeytin Garden, yenilenen yüzüyle, alkollü- alkolsüz restaurant-lokanta-hafta içi ve hafta sonu sabah kahvaltısı- öğle yemekleri- yemekli ve yemeksiz iş-dernek toplantıları- sünnet-düğün-kına kır düğün salonu gibi Kemalpaşa halkının tüm ihtiyaçlarını kusuruz bir şekilde karşılayarak hizmet veriyor.

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: ZEYTiN, GARDEN’DA, , ARiF, SUSAM’LA, TAVERNA, GECESİ, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı