Haber Detayı
24 Ekim 2019 - Perşembe 14:04
 
ZEKİ KUAFÖR, BAYRAKLI LİDER CENTRİO’YA TAŞINDI
Kemalpaşa’nın önde gelen kuaförlerinden Zeki Yılmaz, yeni kurduğu patentli markası West Point Kuaför Profesyonel ile Bayraklı Lider Centrio’ya taşındı.
YAŞAM Haberi
ZEKİ KUAFÖR,  BAYRAKLI LİDER CENTRİO’YA TAŞINDI

Meslek yaşamındaki 23 yıllık deneyimini dünya markası olma yolunda attığı sağlam adımlarla taçlandırarak West Point Kuaför Profesyonel’i kuran Zeki Yılmaz bundan sonra İzmirli bayanlara hizmet verecek.

 

Tüm Kemalpaşalı bayan müşterilerini yeni yerinde beklediğini söyleyen West Point Kuaförün sahibi Zeki Yılmaz, “2007-2019 yılları arasında Kemalpaşa’da Zeki Kuaför olarak Kemalpaşalı bayanlara hizmet verdim. Bayanlarımız burada bizleri her daim tercih etti. Birbirinden değerli müşterilerimizin ilk tercihlerinden birisi olduk. 23 yıllık deneyimimizi West Point markamız ile taçlandırdık. Yine, güler yüzlü ekibimiz, kaliteli ve profesyonel hizmetlerimiz ile yeni yerimizde de her kişiye kendini özel hissettirmeye devam edeceğiz. Sadece iş yapmak için değil olması gerekenin en iyisini yapma düşüncesiyle yolumuza devam ediyoruz. Bu kaliteli hizmetimizi, bir dünya markası olma düşüncesiyle West Point markamız ile İzmir Bayraklı’da Lider Centrio’da hizmete açtık. Tüm Kemalpaşalı müşterilerimizi de yeni yerimizde ağırlamaktan onur duyarız” dedi.

 

Mansuroğlu Mahallesi 1593 sokak No: 2K Lider Centrio A Blok Bayraklı İzmir

Tel: 0232 502 78 48 - 0 530 711 35 05

İnstagram: westpointhairdesign

 

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: ZEKİ, KUAFÖR,, , BAYRAKLI, LİDER, CENTRİO’YA, TAŞINDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı