Haber Detayı
23 Ocak 2020 - Perşembe 13:00
 
YENİDEN REFAH PARTİSİ İLÇE BAŞKANI OSMAN YILDIZ OLDU
Kemalpaşa Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Osman Yıldız, Yeniden Refah Partisi Kemalpaşa İlçe Başkanı oldu. Yıldız, İlçe Başkanlığı Mazbatasını Yeniden Refah Partisi İzmir İl Başkanı Şükrü Konca’dan aldı.
SİYASET Haberi
YENİDEN REFAH PARTİSİ İLÇE BAŞKANI OSMAN YILDIZ OLDU

Yeniden Refah Partisi’nin Kemalpaşa İlçe Başkanı, Kemalpaşa’nın tanınan esnaflarından Osman Yıldız oldu. Y.Refah Partisi İzmir İl Başkanlığında gerçekleştirilen törenle mazbatasını ve rozetini İzmir İl Başkanı Şükrü Konca’dan alan Yıldız, Kemalpaşa’da Yeniden Refah Partisinin İlçe Başkanı oldu. İzmir İl Başkanı Şükrü Konca, Kemalpaşa’nın, Refah Partisi için büyük önem taşıdığını ifade ederek, “Osman bey, tabiri caiz ise anadan doğma Milli Görüşçü, samimi bir teşkilatçı. 22 Eylül 2019 tarihinde İzmir’de yapmış olduğumuz birinci olağan kongremizde biz İl Başkanı, Osman bey’de İl Yönetim Kurulu üyesi olarak kongremizden yüzümüzün akıyla çıktık. Yol arkadaşlığımız devam ederken, akabinde büyük kongre sürecine girildi ve Türkiye çapında çok ciddi bir iştirak ile büyük kongremizi gerçekleştirdik. Burada mevcut ilçeler içinde tabiî ki Kemalpaşa’nın katkısını yadsıyamayız. Bu katkıyı bireysel anlamda değerlendirirsek, en büyük pay Osman Yıldız’ın olacaktır. Kemalpaşa’nın bizim için yeri ayrı. Kemalpaşa bizim evimiz. Osman bey’de bizim evladımız. Kemalpaşa’yı, Kemalpaşa’yı tanıyan, bilen, yıllardır milli görüş saflarında yer alan Osman Yıldız’a emanet etmeyi uygun gördük. Yeniden Refah Partisi olarak biz Kemalpaşa’da çok iddialıyız. Çünkü Kemalpaşa’nın bir Milli Görüş kültürü var. Bizim Osman Yıldız’ın Kemalpaşa’yı en iyi şekilde temsil edeceğinden hiç şüphemiz yok. Osman Yıldız, İl’in Yıldız’ıydı, şimdi hem ilin, hem de Kemalpaşa’nın Yıldız’ı oldu. Bundan sonra bizleri Kemalpaşa’da daha sık göreceksiniz. Önceliğimiz bir ilçe binası, hemen akabinde de Kongre sürecine gireceğiz. İzmir İl Başkanı olarak, Osman Yıldız’ı tebrik ediyorum. Allah utandırmasın diyorum, Kemalpaşa’mıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

 

Yeniden Refah Partisinin ilçe Başkanı olan Osman Yıldız’da, yıllardır Milli Görüşçü çizgisinde hareket eden biri olarak, bu görevi kendisine layık gören parti yönetiminde teşekkür etti. Yıldız, “Bugüne kadar Kemalpaşa’da milli görüş çizgisinde siyaset yapan partiler de görevler almış biri olarak, rahmetli hocamız Sayın Necmettin Erbakan’ın kurduğu partimize ilçe başkanı olmaktan büyük onur ve gurur duyuyorum. Hedefimiz, amacımız canla başla çalışarak, Kemalpaşa’da Yeniden Refah Partisini en iyi yere taşımak olacak. Partimizin ilçe binası için çalışmalarımız devam ediyor. Önceliğimiz partililerimizi ağırlayacağımız bir ilçe binasını en kısa zamanda hizmete sokmak. Hemen akabinde de Olağan üstü kongre hazırlıklarımıza başlayacağız. Verilen görevin öneminin farkındayız. Bize güvenen, insanların güvenini boşa çıkarmadan, çalışarak Kemalpaşa’da yeniden Milli Görüş ruhunu yaşatacağız. Allah utandırmasın. Bu görevi bana veren başta Genel Başkanımız Sayın Fatih Erbakan’a ve tüm üst yöneticilerimize, İzmir İl Başkanımız sayın Şükrü Konca’ya ve İzmir İl Yönetim Kurulu üyelerine tekrar teşekkür ediyorum. Kemalpaşa’mız için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

 

Haber / Ümit YILDIZ

Kaynak: Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: YENİDEN, REFAH, PARTİSİ, İLÇE, BAŞKANI, OSMAN, YILDIZ, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı