Haber Detayı
01 Ekim 2019 - Salı 19:23
 
YAZARLARIMIZ BİR ARAYA GELDİ
Kemalpaşa Aktüel Dergisi’nin yazarları Gazeteci Filiz Eroğlu tarafından bugün düzenlenen kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.
KEMALPAŞA Haberi
YAZARLARIMIZ BİR ARAYA GELDİ

Kemalpaşa Aktüel Dergisi’nin sahibi Gazeteci Filiz Eroğlu tarafından bugün düzenlenen kahvaltılı toplantıda derginin yazarları bir araya geldi. 

 

Kemalpaşa Aktüel Dergisi yazarlarından Kemalpaşa Ziraat Odası Başkanı Bülent Oray ilçe tarımı ve çiftçiler hakkında, Avukat Ayşe Unganer hukuk alanında, Kocatürk Koleji Kurucu Müdürü Gülay Engin eğitim alanında, Eczacı Gülsüm Yağcı sağlık alanında, Mali Müşavir Halil Şenol Hamarat iş hayatı ve ekonomi alanında, Gümrük Müşaviri ve Öğretim Görevlisi Dr. Ahmet Özken dış ticaret, iş hayatı ve ekonomi alanında, özellikle Kemalpaşa hakkındaki önemli araştırmaları olan Yazar-Edebiyat Öğretmeni Rahim Sağ tarih alanında ve İş Adamı Arif Gemici iş dünyası hakkındaki yazıları ile derginin her sayısında okuyucuları ile buluşuyor.

 

Kemalpaşa Aktüel Dergisi’nin sahibi Gazeteci Filiz Eroğlu, Dergisine yazıları ile katkı sunan değerli yazarlar ile bir araya gelerek yerel basın ve Kemalpaşa üzerinde fikir alışverişi gerçekleştiriklerini belirterek “Uzun zamandır yazarlarımız ile birlikte Kemalpaşa’ya değer katma noktasında bir aradayız. Bundan sonra da bir arada olmaya devam edeceğiz. Toplantıya katılan tüm yazarlarımıza teşekkür ediyorum. Biz bir aileyiz. Bu vesileyle yerel basının Kemalpaşa’da var olma mücadelesine her zaman destek veren Kemalpaşalı İş Adamlarına ve esnaflarımıza maddi manevi desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: YAZARLARIMIZ, BİR, ARAYA, GELDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı