Haber Detayı
30 Eylül 2020 - Çarşamba 17:49
 
YAHYA AĞAR'DAN AÇIKLAMA
Ak Parti Kemalpaşa İlçe Başkan Adayı Yahya Ağar ilçe kongresinin ileri bir tarihe ertelenmesinin ardından bir mesaj yayınladı.
SİYASET Haberi
YAHYA AĞAR'DAN AÇIKLAMA

Yahya Ağar yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi;

 

Değerli Dava Arkadaşlarım;

AK Parti Genel Merkez teşkilat başkanlığımız tarafından alınan karar gereği ilçe kongremiz ileri bir tarihe ertelenmiştir.
 

AK PARTİ davasına gönül vermiş halka hizmeti Hakka hizmet olarak gören bir anlayışla milletimize ve Kemalpaşamıza hizmet etmek için çıktığımız bu kutlu yolda hizmet aynı azim ve kararlılıkla yürümeye devam edeceğiz.

 

AK PARTİ davası kuru kuruya bir iktidar mücadelesi değildir. AK Parti’nin davası milletin ta kendisidir.

Kongre gibi parti içi hizmet mücadelesinde bir adım önde ipi göğüsleyip bu partiye ve bu millete hizmet etme noktasında irade ortaya koyarken
 

AK Parti kazandığında sevinç gözyaşı Kaybettiğinde de hüzün gözyaşı dökenlerin yüreğinin sesi olmak geliyoruz.
 

Biz bu kutlu dava için dün neredeysek bugün de oradayız yarın da orada olacağız.

 

Bizler Kibirle tepeden bakan bir siyaset anlayışıyla değil ‘ben olmazsam bu parti olmaz’ diyip cumhurbaşkanımızın makam mevki sahibi yaptıkları gibi partiyi bırakıp MAKAMI gittiğinde partiyi terk edenlerden değil ‘biz bir olursak Beraber olursak ancak kazanırız’ Diyenlerdeniz. Bugüne kadar olduğu gibi il başkanlığımızla milletvekillerimizle istişare halinde olarak belirlenecek kongre takvimine kadar çalışmalarımızı birlik ve beraberlik içerisinde sürdürerek milletimize ve partimize hizmet etme noktasındaki irademizi bir kere daha ortaya koyacağız. Genel merkezimizin ve il Başkanlığımızın aldığı karara saygı duyuyor cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan sevdalıları olarak yeni kongre tarihinin Kemalpaşamıza ve AK Parti ailemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.

 

Yahya AĞAR
AK Parti Kemalpaşa İlçe Başkan Adayı

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: YAHYA, AĞAR'DAN, AÇIKLAMA,
Yorumlar
Haber Yazılımı