Haber Detayı
22 Mayıs 2019 - Çarşamba 12:33
 
YAĞCILAR A.Ş ÇALIŞANLARI İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ
Yağcılar A.Ş ailesi Her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.
SANAYİ Haberi
YAĞCILAR A.Ş ÇALIŞANLARI İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

Buca Atlı Spor Kulübü tesislerinde düzenlenen Yağcılar A.Ş iftar yemeğine, Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yağcı, yönetim kurulu üyeleri Hüseyin Yağcı, Veli Yağcı ve Kadir Yağcı ile birlikte aileleri, Yağcılar A.Ş. çalışanlarıve aileleri biraya gelerek Ramazan ayının bereketini paylaşıp, birlikte iftar yaptılar.

İftar yemeğinde konuşma yapan Yağcılar A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yağcı, “kendim ve yönetim kurulu adına bu iftar sofrasında çalışanlarımız ve aileleri ile bir araya gelmekten mutluluk ve onur duyduk. Sevinçler paylaştıkça, sofralar paylaştıkça çoğalır. Bu güzel Ramazan gecesinde bizleri yalnız bırakmayarak soframızı şenlendirdiğiniz, bereketini arttırdığınız için hepiniz sağ olun, var olun. Bütün çalışanlarımız ve ailelerimle birlikte hepimiz büyük bir aileyiz. Biz büyük ve güçlü bir aileyiz” dedi.

İftar yemeği öncesi davetlileri kapıda karşılayanHasan, Hüseyin ve Veli Yağcı misafirleri ile tek tek ilgilendi. Tasavvuf müzik grubunun ilahileri eşliğinde Ramazan ayının maneviyatının en güzel şekilde yaşandığı gecede çocuklarda palyaçolar ile eğlenerek, kendilerine verilen hediyeler ile eğlenceli zaman geçirdiler. 300’ü aşkın davetlinin katıldığı iftar yemeğinde Yağcılar A.Ş. çalışanları birlik ve beraberliklerini pekiştirdiler.

24 yıllık tecrübesi ile araç üstü ekipmanları, treyler, damperli dorse, dorse imalatı, şase yenileme, kancalı yükleyici, hooklift imalatı alanında faaliyet gösteren Kemalpaşa merkezli Yağcılar A.Ş, İstanbul, Kemalpaşa Ulucak ve Kemalpaşa Sütçüler olmak üzere 3 ayrı lokasyonda üretime devam ediyor. Sektöründe Türkiye’nin lider şirketlerinden birisi olan Yağcılar A.Ş. gerçekleştirdiği yurtiçi ve yurtdışı satışları ile hizmet veriyor. Şirket olarak sürekli gelişim ve yatırıma önem veren firma sağladığı istihdam imkânlarıyla da dikkat çekiyor.

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: YAĞCILAR, A.Ş, ÇALIŞANLARI, İFTAR, YEMEĞİNDE, BİR, ARAYA, GELDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı