Haber Detayı
26 Temmuz 2018 - Perşembe 02:38
 
VEYİSOĞLU SİEMENS İKİNCİ MAĞAZASINI AÇTI
Kemalpaşa Sevgi Yolunda hizmet veren Veyisoğlu Dayanıklı Tüketim Malları (DTM), ikinci mağazasını Atatürk Bulvarı üzerinde hizmete açtı.
ESNAF Haberi
VEYİSOĞLU SİEMENS İKİNCİ MAĞAZASINI AÇTI

Kemalpaşa’da Siemens bayisi olarak hizmet veren Veyisoğlu Grup, Samsung, Profilo ve Silverline markalarını da bünyesine katarak büyüyor.
 
Kemalpaşa Sevgi Yolunda hizmet veren Veyisoğlu Dayanıklı Tüketim Malları (DTM), ikinci mağazasını Atatürk Bulvarı üzerinde hizmete açtı. Daha önce Samsung ve Profilo mağazası olarak hizmet veren beyaz eşya mağazasını devir alan Veyisoğlu Grup,  bu mağazada Siemens, Samsung, Profilo ve Silverline markalarının satışını yapacak. Aynı zamanda bu markaların yanı sıra Delonghi, Kenwood, Braun, Karcher, Philips, Remington, Babyliss marka ürünler ile küçük ev aletleri ve kişisel bakım ürünleri satışı da yapılmakta. 
1978 yılından beri İzmir’de sektöre hizmet veren Veyisoğlu Grup, Kemalpaşa’daki ilk mağazasını 2000 yılında açmıştı. Veyisoğlu DTM’nin ayrıca Bayıdır, Ödemiş ve Tire ilçelerinde de mağazaları bulunuyor. 
Müşterilerinden aldıkları güvenle Kemalpaşa’ya yeni yatırım yapma kararı aldıklarını söyleyen Veyisoğlu DTM’nin sahibi Emrah Ergeneoğlu, açtıkları ikinci mağaza ile müşterilerine daha geniş bir ürün yelpazesi sunacaklarını belirtti. Ergeneoğlu “ İzmir ve ilçelerinde Veyisoğlu Grup olarak dayanıklı tüketim malları sektöründe hizmet vermekteyiz. Kemalpaşa’daki ikinci mağazamız ile birlikte toplamda beşinci mağazamızı açmış olduk. Firma olarak 1999 yılından bu yana Siemens markası ile İzmir ilçelerindeki en büyük bayiyiz. Güleryüzlü ve kaliteli hizmet anlayışımız iş potansiyelimizi kısa zamanda genişletmemizi sağladı. Kemalpaşa’da açtığımız ikinci mağazamız da Siemens markamızın yanında Samsun ve Profilo ürünlerinin de satışlarını yapıyoruz. Böylece bol seçenekli ve her bütçeye uygun ürünleri müşterilerimize sunmuş olduk. Sürekli değişen teknoloji ve şartlar dâhilinde verdiğimiz hizmetin sürekliliğini sağlamak, hizmet ağımızı genişletmek ve kalıcı olmak her zaman en büyük amacımız oldu. Yeni teknolojileri tüketicilerimizle ‘en yüksek hizmet kalitesi anlayışı çerçevesinde’ buluşturarak ev teknolojileri sektöründe fark yaratıyoruz. Beyaz eşya sektöründe yılların tecrübesi, 5 mağaza ve işinde uzman ekibimizle hizmet vermeye devam ediyoruz. Aynı zamanda İzmir’de birçok inşaat projesinde yer alarak ankastre çözümlerimiz ile yeni dairelere de değer katıyoruz” dedi.
Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: VEYİSOĞLU, SİEMENS, İKİNCİ, MAĞAZASINI, AÇTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı