Haber Detayı
15 Ocak 2019 - Salı 19:39
 
ULUCAKSPOR U-15 ŞAMPiYON
İzmir U-15 Bölgesel liginde mücadele eden Ulucakspor U-15 takımı sezonu şampiyonluk ile tamamlayarak önemli bir başarı elde etti.
SPOR Haberi
ULUCAKSPOR U-15 ŞAMPiYON

Ulucakspor U-15 takımı ligin son karşılaşmasında Ulucak stadında Torosgücüspor’u ağırladı. Torosgücü karşısında güzel bir oyun ile sahadan 5-2’lik galip ile ayrılan Ulucakspor U-15, en yakın rakibi Yolspor’un 3 puan önünde şampiyonluğunu ilan ederek büyük bir başarı elde etti. Karşılaşmanın ardından büyük bir sevinç yaşayan sporcular, şampiyonluk kupasını kaldırdılar.
Ulucakspor olarak birçok yaş grubunda sportif faaliyetlerini sürdürdüklerini ifade eden Ulucakspor Teknik Direktörü ve alt yapı sorumlusu Ahmet Deniz Kayalı U-15 takımlarının elde ettiği bu önemli başarıda emeği geçen başta Kulüp Başkanı Adnan Tekin ve yönetim kurulu üyeleri ile sporcularına, sporcu velilerine ve tüm Ulucaklı’lara teşekkür etti. 

8 SPORCUMUZU PROFESYONEL KULÜPLERE GÖNDERDİK
Ulucakspor bünyesinde 160 sporcu ile çalışmalarına devam ettiklerini belirten Kayalı öncelikli hedeflerinin sağlıklı ve başarılı bireyler yetiştirmek olduğunu belirterek “U-12, U-14, U-15, U-16, U-19 ve A Takım olmak üzere yarışmacı gruplarımız ile liglere katılarak Ulucak’ı temsil ediyoruz. Öncelikli hedefimiz çocuklarımızın ve gençlerimizin spor yapmaları, kötü alışkanlıklardan uzak durmaları, sağlıklı ve başarılı birer birey olmalarını sağlamak. Çok uzun yıllardan beri bu amaç doğrultusunda Ulucak’ta çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gerçekleştirdiğimiz düzenli, disiplinli ve akademik çalışma programları ile iyi sporcular yetiştiriyor ve bunun neticesinde de önemli sportif başarılar elde ediyoruz. Bunun en yakın örneği U-15 takımımızın bu yıl elde ettiği şampiyonluktur. Bu güne kadar altyapıda gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızın sonucu 8 oyuncumuzu profesyonel kulüplere gönderdik. Teknik Direktörlük konusunda da sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz. Düzenlenen eğitim programlarına katılarak, futbol antrenörlüğünde yaşanan gelişmeleri yakından takip ediyor, öğrendiğimiz yeni bilgileri sporcularımıza en iyi şekilde aktarmaya çalışıyoruz. Kendi yetiştiğim kulüp olan Göztepe’ye de ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Aldığımız akademik eğitimler, sporcularımız açısından oldukça önemli. Her yaş grubunda, o yaşın ihtiyacı olan eğitimi veriyoruz. Bu da sporcu gelişiminde olumlu sonuçlar doğuruyor. Ulucakspor olarak bu eğitim anlayışımızı her geçen gün daha da geliştirerek Türk futboluna kaliteli ve ahlaklı gençler yetiştirme çalışmalarımız devam edecek.” dedi.

 

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: ULUCAKSPOR, U-15, ŞAMPiYON,
Yorumlar
Haber Yazılımı