Haber Detayı
23 Ağustos 2020 - Pazar 16:48
 
TARTIŞMA TATLIYA BAĞLANDI
Geçtiğimiz yerel seçimlerde Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ve Kemalpaşa Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali Özüdoğru hakkında oldukça tepki çeken paylaşımlarda bulunan Ak Partili Yılmaz Alkan Saadet Partililer ile bir araya gelerek özür diledi.
KEMALPAŞA Haberi
TARTIŞMA TATLIYA BAĞLANDI

Saadet Partisi Kemalpaşa İlçe Başkanlığının haftalık olağan toplantısına katılan Yılmaz Alkan yaptığının yanlış olduğunu, çevresinden etkilenerek bu bir olaya sebebiyet verdiğini belirterek tüm partililerden özür diledi.

 

Yaşananlar sonrası Mehmet Ali Özüdoğru tarafından mahkemeye verilen ve mahkeme süreci devam ederken pişmanlığını ifade eden Yılmaz Alkan Özüdoğru’dan davadan vazgeçilmesi konusunda ricacı olmuştu.

 

Yılmaz Alkan’ın Saadet Partisi Kemalpaşa İlçe Başkanlığının haftalık olağan toplantısına katılarak özür konuşma yapması neticesinde Mehmet Ali Özüdoğru açmış olduğu davadan vazgeçmesiyle olay tatlıya bağlanmış oldu. 

 

Toplantıda konuşan Saadet Partisi Kemalpaşa İlçe Başkanı Ramazan Biçen iktidar partisinin seçim sürecinde oluşturduğu kutuplaştırıcı dilin bu tür sonuçlarının olduğunu ifade ederek, günümüzde Türkiye’nin her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğunu söyledi.

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: TARTIŞMA, TATLIYA, BAĞLANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı