Haber Detayı
01 Ağustos 2019 - Perşembe 18:58
 
SÜREKLİ'DEN KEMALPAŞA ZİYARETİ
AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli'nin teşkilat çalışmaları kapsamında ilçe ziyaretlerinde ki bugünkü durağı Kemalpaşa teşkilatı oldu.
SİYASET Haberi
SÜREKLİ'DEN KEMALPAŞA ZİYARETİ

Sürekli, teşkilattaki vefa duygusunu öne çıkarmak,  küslük varsa bitirmek ve teşkilat içi motivasyonu güçlendirmek adına yaptığı ilçe ziyaretlerinde bundan böyle,  kurucu ilçe başkanı, kurucu gençlik kolları ve kadın kolları başkanları ile en uzun süre mahalle başkanlığı yapmış olan isimleri de ziyaret edeceklerini söyledi.

 

AK Parti Kemalpaşa  İlçe başkanlığında partililerle bir araya gelen Kerem Ali Sürekli, genel ve yerel siyasete değindi. Kemalpaşa Aktüel Dergisi sahibi Filiz Eroğlu’nun kongre süreci hakkında ki sorusuna da cevap verdi. 
 

Sürekli programının sonunda, Kemalpaşa AK Parti Kurucu ilçe başkanı Ahmet Bektaş’ın ev sahipliğinde en uzun mahalle başkanlığı yapmış Necip Dumlu ve ilk üye Mustafa Toker ile bir araya geldi.

 

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli'nin ve Kemalpaşa İlçe Başkanı Mehmet Ali Demirtaş'ın açıklamalarını videoda bulabilirsiniz.

 

 

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: SÜREKLİ'DEN, KEMALPAŞA, ZİYARETİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı