Haber Detayı
31 Ağustos 2018 - Cuma 02:21
 
SOSYAL YAŞAM KOMPLEKSLERİ AÇILIYOR
Kemalpaşa Belediyesi birçok sosyal imkanı içerisinde barındıran Sosyal Yaşam Kompleksi projesini Bağyurdu ve Armutlu mahallelerine kazandırdı.
KEMALPAŞA Haberi
SOSYAL YAŞAM KOMPLEKSLERİ AÇILIYOR

Kemalpaşa Belediyesi, vizyon projelerine bir yenisini daha ekledi. Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Kemalpaşa Belediyesi test amaçlı açtığı Bağyurdu ve Armutlu sosyal yaşam komplekslerinin kısa bir süre sonra açılışlarını yapacak. İlçe merkezi başta olmak üzere eski köy ve beldeler olan yeni mahallelere de devasa yatırımlar yapan Kemalpaşa Belediyesi, İzmir’in birçok ilçesinde bile olmayan sosyal yaşam kompleksi projelerini Bağyurdu ve Armutlu mahallelerine kazandırdı. 

Toplam 4 bin metrekare alanda yetişkin havuzu, çocuk havuzu, soyunma odaları, mini bar, havuzbaşı düğün salonu, aile çay bahçesi ile peyzaj ve yeşil alan çalışması olan proje ile birçok sosyal imkanı bir arada topladıklarını belirten Başkan Uğurlu,  “Özellikle çocuklarımız ve gençlerimiz başta olmak üzere hemşerilerimizin keyifli vakit geçirebilmeleri için yeni bir mekan inşa ettik. Kemalpaşa’da hep birlikte yapılamazları yaptık, değişemezleri değiştirdik. Hep daha iyiye, daha güzele odaklandık” dedi.

Kaynak: (KPASABEL) - Kemalpaşa Belediyesi Basın Bürosu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: SOSYAL, YAŞAM, KOMPLEKSLERİ, AÇILIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı