Haber Detayı
08 Şubat 2020 - Cumartesi 01:05
 
SAADET PARTİSİ’NDEN BÜYÜK KUDÜS MİTİNGİ İÇİN ÇAĞRI
Saadet Partisi’nin ABD Başkanı Donald Trump'ın açıkladığı sözde barış planına tepki göstermek amacıyla "Büyük Kudüs Mitingi" düzenleyecek. Mitinge katılmak isteyen vatandaşlar için Saadet Partisi Kemalpaşa İlçe Başkanlığı organizasyon düzenliyor.
GÜNDEM Haberi
SAADET PARTİSİ’NDEN BÜYÜK KUDÜS MİTİNGİ İÇİN ÇAĞRI

Partinin sosyal medya hesaplarından paylaşılan videoda, 9 Şubat Pazar günü saat 14.00'da İstanbul Yenikapı Meydanı'nda Filistin ve Kudüs'e destek için miting yapılacağı duyuruldu. İstanbul’un 39 ilçesinde yoğun bir çalışma içerisinde olan partinin 81 ildeki teşkilatlarından da mitinge destek verilmesi bekleniyor.

 

Saadet Partisi olarak düzenledikleri Büyük Kudüs Mitingi’ne değinen Saadet Partisi Kemalpaşa İlçe Başkanı Ramazan Biçen düzenlenecek olan mitingin tarihi bir miting olacağını belirtti. Biçen “ ABD ve İsrail yönetimlerinin "Yüzyılın Anlaşması" olarak lanse ettiği ancak hakikatte "Yüzyılın zorbalığı" olarak tanımladığımız Filistin'in geleceğine dair kurgulanan hain planlara karşı bir duruş sergilemek, İslam ülkeleri yöneticilerini bu planın bertaraf edilmesine yönelik somut adımlar atmaya sevk etmek ve başta Filistin olmak üzere Doğu Türkistan, Keşmir, Arakan gibi birçok yerdeki mağdur edilmiş insanlara umut heyecan ve cesaret vermek için "Yüzyılın zorbalığına karşı KUDÜS için ayağa kalk" sloganıyla 09 Şubat 2020 Pazar Günü Saat:14.00’da İstanbul Yenikapı Meydanında "BÜYÜK KUDÜS MİTİNGİ" düzenliyoruz. Bu mitingimize yüksek bir sorumluluk bilinci ile tüm teşkilat mensuplarımızın ve Kemalpaşalı halkımızın katılımı konusunda gerekli bütün çalışmalarımızı yaptık. Mitinge katılmak isteyen vatandaşlarımız 8 Şubat Cumartesi gece saat 22.00’ye kadar bize ulaşabilirler. Unutmayalım ki; Kudüs coğrafi bir mesele değil, imani bir meseledir.” diye konuştu.

 

Büyük Kudüs Mitingi’ne katılmak isteyen Kemalpaşalılar 8 Şubat Cumartesi Cumartesi gece saat 22.00’ye kadar Saadet Partisi Kemalpaşa İlçe Başkanlığına ulaşabilir ayrıca 0 534 525 04 04 numaralı telefon ile iletişime geçebilirler.

Kaynak: (KA) - Kemalpaşa Aktüel - Filiz Eroğlu Editör: Filiz Eroğlu
Etiketler: SAADET, PARTİSİ’NDEN, BÜYÜK, KUDÜS, MİTİNGİ, İÇİN, ÇAĞRI,
Yorumlar
Haber Yazılımı